RuyaTabirleri.com

Rüyada İp Bağlamak

Rüyada ip bağlamak, sorunlarla uğraşmak ve yılmamak, zorluklar karşısında pes etmemek demektir ve rüya sahibinin hayatın her türlü zorluğuna karşı göğüs gereceğini, ideallerinden, hedeflerinden yılmadan azimle hareket edeceğini ifade eder. Yapıcı eleştirilere maruz kalınacak çalışma hayatında kişinin yakınındaki kimselerden de destek verici davranışlar göreceği için moralinin yüksek olacağını, yakın zamanda meydana gelen aksiliklerin ve problemlerin artık eskisi gibi canını sıkmayacağını tabir eder. Makamını, mevkisini sağlamlaştırmak için gece gündüz çalışan rüya sahibinin, sahip olduğu yetenekleri daha ilgi çekici ve takdir toplayıcı şekilde ortaya koyacağını, hayatının kontrolünü eline alacağı gibi, küs olduğu veya kırgınlık yaşadığı kimselerle de arasını düzelteceğini delalet eder.

Rüyada Kopan İpleri Birbirine Bağlamak

Kopmuş bir ipi iki ucundan bağlamak, kesintiler meydana gelen veya yetmeyen maddi durumu düzeltmek, bozulan bir işin devamını sağlamak manasındadır. İflas etmiş yahut iş yerini kapatmak zorunda kalmış kimselerin durumlarını düzelterek tekrar işlerini yoluna koyacaklarına, yeni iş yeri açacaklarına veya borçlarını tamamen kapatarak iyi bir başlangıç yapacaklarına tabir edilir. Sevdiği kişiyle ayrılan veya boşanan kimselerin yeniden bir araya geleceklerini, eski sorunları konuşarak çözeceklerini, ilişkilerine daha sorunsuz şekilde devam edeceklerine delalettir.

Rüyada Düğüm Atmak

Bir ipe düğüm attığını gören kişinin yaptığı her iş sağlam olacak demektir. İşsizler için hayat boyu rahat edecekleri bir işe gireceklerini ve yoksulluktan kurtulacaklarını ifade eder. Azimle ve çalışkanlıkla elde edilecek başarıları, kişinin tuttuğunu koparan, yürekli biri olarak tanınacağını bildiren rüya, ailenin gurur duyacağı işler yapmak, kendi hayatını kimseden yardım almadan düzene sokmak manasına gelir.

Rüyada İp Bağlamanın Psikolojik Yorumu

İlişkilerde sorunlar yaşayan, iletişimde istediği sonuçları alamayan kimselerin çaba harcadıklarını ve bu sorunları düzeltmek istemelerini bildirir. Aynı zamanda ilişkisi bitmiş kişilerin yeniden bir araya gelmek istediklerini ve ayrılıktan dolayı mutsuzluk yaşadıklarını işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!