RuyaTabirleri.com

Rüyada İp Görmek

Rüyada ip görmek kişinin hayatında bir dönüm noktası ya da bir milat yaşanacağına ve kötü giden hayatının bir anda bambaşka bir şekilde olumlu hale geleceğine delalet eder. Rüyada ip görmek işlerin düzene girmesine, geçim sıkıntısının ortadan kalkmasına, kişinin iş hayatından yükseliş sağlayarak patron veya yönetici olacak düzeye gelmesine işaret eder.

Rüyada ip gören kişinin gerek maddi gerekse manevi olarak yaşantısı olumlu ve güzel yönde değişir. Rüyada ip makarası ve üzerinde de ip olduğunu görmek rüya sahibinin resmi makamlardaki bir işinin olacağına, eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına işaret eder.

Rüyada İp Yumağı Görmek

Rüyada ip yumağı görmek için iyi şeyler olacağı söylenemez. Rüya sahibinin kafasının karışacağına, karasızlık yaşayacağına ve tabir yerindeyse kendi içinde boşa koysa dolmayacak, doluya kalsa almayacak duruma gelerek zor günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada İp Bağlamak

Rüyada ip bağlamak güzeldir ve iyi şekilde tabir edilir. Rüyasında ip bağladığını ya da ipe düğüm attığını gören kişi nihayet sorunlara çözüm bulacak, içinden çıkılmaz hale gelen işlerini toparlayarak yoluna sokacak demektir.

Rüyada İp Sarmak

Rüyada iplik sarmak kişinin hükümetten aldığı cezalara ve bunları ödemesine delalet eder. Bu bedel bazen para ile bazen de mahpusluk ile ödenen cezalardır. Yani kişi cezayı para ödeyerek ya da hapse düşerek çekecek demektir.

Rüyada İp Kesmek

Rüyada ip kesmek kişinin zor ve meşakkatli olan bir işi başarmak için çabalaması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada İp Atlamak

Rüyada ip atlamak, rüya sahibinin kendinden hiç beklenmedik bir iş yaparak herkesin şaşırmasına ya da rüya sahibi hakkında fısır fısır konuşulmasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,