RuyaTabirleri.com

Rüyada İpek Böceği Görmek

Rüyada ipek böceği görmek, iyi anlamlara gelmez ve hayır getirmeyecek rüyalardan biri olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatının kötü ve olumsuz yönde seyretmeye başlayacağına, güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, fakirleşeceğine ve yokluğun ortasında kalacağına tabir edilir. Bu rüya bazen de arsız kişilere denk gelip, onlara uymaya, günahkâr olup menfaat elde etmeye işaret eder.

Rüyada İpek Böceği Kozası Görmek

Rüyada ipek böceği kozası görmek, gelip geçici bir sıkıntıya tabir edilir. Küçük ve önemsiz olmasına rağmen yine de rüya sahibini sıkıntıya sokacak, işinden geri kalmasına neden olacak ve eve kapanmasını gerektirecek bir problem olarak değerlendirilir.

Rüyada İpek Böceği Yakalamak

Rüyada ipek böceği yakaladığını gören kişi, çok ezilip, çok eziyet çektiği işini terk edecek ve artık daha rahat, daha kolay ve daha güzel bir işe kavuşacak hem düşman çatlatacak hem de daha iyi bir maaşa ve daha iyi bir rütbeye kavuşacak demektir. Kişi, olması gereken ve hak ettiği yere gelecektir diye yorumlanır.

Rüyada İpek Böceği Öldürmek

Rüyasında ipek böceği öldürdüğünü gören kişi, ayağına kadar gelecek şansını ve kısmetini kendi eliyle tepecek, ne kaçırdığını fark ettiğinde çok geç olacak ve kişi, kafasını taştan taşa vuracaktır. Rüya sahibi ne kadar pişman olursa olsun sonrası nafiledir diye tabir edilir.

Rüyada İpek Böceği Isırması

Rüyada ipek böceği ısırması, rüya sahibine zarar vermeye, onu kötülemeye ve karalamaya çalışan bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyada İpek Böceği Kelebeği Görmek

Rüyada ipek böceği kelebeği gören kişi hazırdan yani havadan, elini kolunu kaldırmadan, çalışmadan, yorulmadan ve uykusuz kalmadan gelir elde edecek ve eli bolluğa kavuşacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!