RuyaTabirleri.com

Rüyada İpek Görmek

Rüyada ipek görmek, rüya sahibinin içini sıcacık edecek, öfkesini yatıştıracak, korkularından arınmasına, üzüntülerinden, dertlerinden ve kederler kurtulmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına ve böylesine güzel haberler alacağına alamet eder. Rüya sahibinin yaşam kalitesinin artacağına, rütbesinin yükseleceğine, hayatının adeta cennete döneceğine ve güllük gülistanlık hale geleceğine yorulur. Rüya sahibinin stresten uzak, sakin ve huzurlu olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada İpek Gömlek Görmek

Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu içinde olacağına, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına bu sayede yaşamının da çok daha güzelleşeceğine ve kolaylaşacağına rivayet edilir.

Rüyada İpek Halı Görmek

Rüyayı gören kişinin aile içindeki saadetine, zenginliğine ve konforuna alamet eder. Rüya sahibinin hayatının başarılarla geçeceğine, işinde profesyonel kimse olacağına, bu sayede hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine işaret eder.

Rüyada İpek Elbise Giymek

Rüyayı gören kişinin herkesi kıskandıracak kadar iyi şartlarda yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin herkesin iç geçireceği ve imreneceği kadar güzel bir evde oturacağına, son model arabaya sahip olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine ve dilediği gibi bir ömür geçireceğine delalet eder.

Rüyada İpek Kozası Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni bir muhite taşınacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, bu sayede de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine yorulur.

Rüyada İpek Kumaş Görmek

Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak ve sonrasında hayatını olumlu yönde değiştirecek hayırlı bir kısmet alacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hayatının en büyük şansını elde edecek ve hayatının dönüm noktasını yaşayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,