RuyaTabirleri.com

Rüyada İphone Görmek

Rüyada iphone görmek, rüyayı gören kişinin lüks tüketime çok önem verdiğine, kendine hediyeler almaktan, kendini şımartmaktan ve ödüllendirmekten çok hoşlandığına, hiç birşeyin ucuzuna kaçmadığına ve kendisi için her şeyin en pahalısını, en gösterişlisini ve en kalitelisini layık gördüğüne rivayet edilir. Bu rüya, diğer bir taraftan rüya sahibinin yeni bir teknolojik alete sahip olmak istediğini gösterir.

Rüyada İphone 5 Görmek

Rüyayı gören kişinin almaya çok hevesli olduğu ve sabırsızlandığı bir mal olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin özellikle de herkesin çok konuştuğu ama sadece maddi bakımdan ayrıcalıklı olan kişilerin sahip olabileceği bir eşyayı çok istediği şeklinde tabir edilir.

Rüyada İphone Almak

Rüyada iphone almak da benzer şekilde açıklanır ve rüyayı gören kişinin hem işlevsel hem de şık olan bir alet almak istediğine rivayet edilir. Rüya sahibinin son günlerde çok revaçta olan bir dünya malına meyil ettiğine alamet eder.

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyayı gören kişinin yüzünü güldürecek, onu eski neşesine ve umutlarına kavuşturacak aynı zamanda rüya sahibini kendisi yapacak hayırlı bir gelişme ile karşılaşacağına, bunu uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Bilgisayar Görmek

Rüyayı gören kişinin ticaret, ekonomi ve turizm dünyasını an be an takip ettiğine, yatırımlarını da bu doğrultuda gerçekleştirdiğine, parasının ve malının boşa gitmemesi için gözünü ve kulağını hiçbir gelişmeden ayırmadığına tabir edilir.

Rüyada Tablet Bilgisayar Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatını kolaylaştırmanın, iş yükünü hafifletmenin ve daha kısa sürede kazanç elde etmenin yollarını aradığına alamet eder. Rüya sahibinin bir danışman ya da müsteşar ile çalışmaya karar vereceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!