RuyaTabirleri.com

Rüyada İplik Görmek

Rüyada iplik görmek, rüya sahibinin uğraşı ve mücadelesi ile tabir edilir. Rüyasında iplik gören kişi, hayatta hep iyi şeylerin peşindedir ve dünya işlerinin ve dünya malının peşinden koşarken yönünü kıbleden hiç ayırmaz diye tabir edilir. Rüya sahibi kazancı konusunda çok titizlenen, hak etmedi bir kuruşa dahi tenezzül etmeyen kişi olarak değerlendirilir. Bu rüya, kişinin geçim derdi olmayacağına ve ailesini en iyi şekilde yaşatacağına işaret eder.

Rüyada İplik Kesmek

Rüyada iplik kestiğini gören kişi, ilk önce güle oynayan bir iş yapacak sonra da bu işten vazgeçecek ve bu defa da gerçekleşmesin diye uğraş verecek demektir.

Rüyada İplik Sarmak

Rüyasında iplik sardığını gören kişi, çok iyi anlaştığı bir kişi ile düşman olacaktır. Rüya sahibinin bir zamanlar yediğinin, içtiğinin ayrı gitmediği bir kişi ile bozuşup, tüm gemileri yakacağı anlamına gelir. Bu durumda rüya sahibi hem nankörlük etmiş hem de nankörlük görmüş olacaktır.

Rüyada İplik İğne Görmek

Rüya sahibinin hoyrat yaşantısının düzelmesine ve daha derli toplu bir hayat yaşamasına delalet eder. Kişi ertelediği işleri tek tek gerçekleştirmeye başlayacak ve hayatını belli bir rutine oturtmayı başaracak demektir.

Rüyada İplik Sökmek

Rüyada iplik sökmek, bazı kişilerle aradaki buzları eritmeye ve anlaşmazlık yaşanılan konularda fikir birliği ederek, el sıkışmaya işaret eder. Rüya sahibi için büyük sıkıntı ve dert olan bu durum tamamen çözülecek ve rüya sahibi de huzur bulacaktır.

Rüyada İplik Yumağı Görmek

Rüyasında iplik yumağı gören kişinin, çözülmeye çalıştıkça daha karmaşık hale gelecek bazı sıkıntıları olacaktır. Rüya sahibi sorunların üzerine gittikçe sorunların daha da içinden çıkılmaz bir hal alacağı ve rüya sahibinin boyunu aşacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İplik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Yağmur Toprak (12 Temmuz 2014 saat: 17:12)

    Rüyamda büyük bir gençlik parkına gidiyordum yanımda annem ve babam vardı. Büyük yüksek salıncaklar var ve heyecanlı görünüyordu. Beni ailem bildirdi ona ve düşmeyim diye ellerimw kelepçe vurdular. Bindim çok zevkliydi yukarı çıkıp çıkıp salıncak kendini aşağıya atıyordu. Sonra çok beğendiğimi söyledim ailemde bindi. Salıncak kalabalıktı bu sefer. Telefonumla manzarası videosunu çekmeye çalışacaktım Telefonumu açmak için uğraşırken güvenliği sağlayan kadın geldi bu sefer kelepçe deil ip bağlıyordu ellere. Ben telefonu açabilmek için benimkini sonra bağla dedim ama kadına bağırsam da o beni duymadı gitti. Bordo uzun ip yumağını açtım koyardım bi elime bağladım obur elimi bağlayamadan salıncak hareket etmeye başladı. Ama bana birşey olmadı düşmedim de.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,