RuyaTabirleri.com

Rüyada İplik Görmek

Rüyada iplik görmek, rüya sahibinin uğraşı ve mücadelesi ile tabir edilir. Rüyasında iplik gören kişi, hayatta hep iyi şeylerin peşindedir ve dünya işlerinin ve dünya malının peşinden koşarken yönünü kıbleden hiç ayırmaz diye tabir edilir. Rüya sahibi kazancı konusunda çok titizlenen, hak etmedi bir kuruşa dahi tenezzül etmeyen kişi olarak değerlendirilir. Bu rüya, kişinin geçim derdi olmayacağına ve ailesini en iyi şekilde yaşatacağına işaret eder.

Rüyada İplik Kesmek

Rüyada iplik kestiğini gören kişi, ilk önce güle oynayan bir iş yapacak sonra da bu işten vazgeçecek ve bu defa da gerçekleşmesin diye uğraş verecek demektir.

Rüyada İplik Sarmak

Rüyasında iplik sardığını gören kişi, çok iyi anlaştığı bir kişi ile düşman olacaktır. Rüya sahibinin bir zamanlar yediğinin, içtiğinin ayrı gitmediği bir kişi ile bozuşup, tüm gemileri yakacağı anlamına gelir. Bu durumda rüya sahibi hem nankörlük etmiş hem de nankörlük görmüş olacaktır.

Rüyada İplik İğne Görmek

Rüya sahibinin hoyrat yaşantısının düzelmesine ve daha derli toplu bir hayat yaşamasına delalet eder. Kişi ertelediği işleri tek tek gerçekleştirmeye başlayacak ve hayatını belli bir rutine oturtmayı başaracak demektir.

Rüyada İplik Sökmek

Rüyada iplik sökmek, bazı kişilerle aradaki buzları eritmeye ve anlaşmazlık yaşanılan konularda fikir birliği ederek, el sıkışmaya işaret eder. Rüya sahibi için büyük sıkıntı ve dert olan bu durum tamamen çözülecek ve rüya sahibi de huzur bulacaktır.

Rüyada İplik Yumağı Görmek

Rüyasında iplik yumağı gören kişinin, çözülmeye çalıştıkça daha karmaşık hale gelecek bazı sıkıntıları olacaktır. Rüya sahibi sorunların üzerine gittikçe sorunların daha da içinden çıkılmaz bir hal alacağı ve rüya sahibinin boyunu aşacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!