RuyaTabirleri.com

Rüyada İrin Görmek

Rüyada irin görmek, servet sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibi, ticaret adamı olacak, hali vakti yerinde, zenginlik içinde bir hayat sürecek demektir. Bereketli ve verimli işlere, kazancın katlanarak artmasına, mal, mülk, toprak ve pahada yüksek eşyalara sahip olmaya tabir edilir. Rüyada irin görmek, rüya sahibinin hayatının adeta cennet gibi olmasına, hiçbir eksiği kalmayacağına, istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına delalet eder.

Rüyada İrin Boşalması

Rüyada irin boşalması çok hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibinin içine dert olan bir şeyden kurtulmasına, gönlündeki yaranın kapanmaya başlayacağına ve kişinin yavaş yavaş toparlanarak eski neşesine ve mutluluğuna kavuşacağına tabir edilir. Şifa bulmak anlamına gelir.

Rüyada İrin Akması

Rüya sahibinin vücudunun her hangi bir yerinde irin olduğunu ve o irinin de aktığını görmesi, işlerin hafiflemesine, hayatın kolaylaşıp kendi istediği yönde ilerlemeye başlamasına, kötü kişilerden, kazadan, beladan ve hastalıktan uzakta olacağına işaret eder.

Rüyada İrin Boşaltmak

Rüyada irin boşaltmak da benzer şekilde tabir edilir. Dertlerin ve sıkıntıların son bulması, zorluğun, zahmetin ve çekilen onca çilenin artık nihayete ermesi anlamına gelir. Eğer rüyada kan da olursa bu rüya bozulmuş kabul edilir.

Rüyada Sivilce Görmek

Varlıklı bir kimse olmaya işaret eder. Rüya sahibinin azimli, hırslı, çalışkan ve başarılı olması sayesinde büyük paralar kazanacağına ve kazandığı paraları da yatırım amacıyla mal edinmek için kullanacağına tabir edilir.

Rüyada Sivilce Koparmak

Rüyasında sivilcesi olduğunu ama onu kopardığını gören kişi, malını ve parasını har vurup harman savuracak bu nedenle de ömrünün sonuna kadar bolca yararlanacağı variyetini çok kısa sürede bitirerek, yılların emeğine yazık edecektir diye yorumlanır. Rüyada sivilce koparmak maddi kayıp şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: