RuyaTabirleri.com

Rüyada İrmik Görmek

Rüyada irmik görmek, sevinç, heyecan ve keyif anlamına gelir. Rüya sahibinin sıkıntılarını alacak, stresini azaltacak, kafasını rahatlatacak güzel ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağı şeklinde tabir edilir. Dostlarla bir araya gelmeye ve koyu muhabbet kurmaya işaret eder. Günlük hayatın ve işin yorgunluğunu atmak için yapılacak sosyal aktivitelere, eğlenmeye ve rahat etmeye delalet eder.

Rüyada İrmik Helvası Görmek

Rüyada irmik helvası görmek, kişinin gönül işlerinden yana huzur bulacağına, kendisi için hayırlı olacak, yüzünü güldürecek, kadrini kıymetini bilecek bir kişiyle tanışıp, onunla güzel bir ilişki kuracağına işaret eder.

Rüyada İrmik Helvası Yemek

Rüyada irmik helvası yemek de irmik helvası görmek gibi yorumlanır. Rüya sahibinin aradığı aşkı bulacağına ve onunla huzura kavuşacağına rivayet edilir. Bazen de sağlam ve yıkılmayacak dostluklar kurmaya tabir edilir.

Rüyada İrmik Tatlısı Yemek

Rüyada irmik tatlısı yemek, kişinin insanlara hitap etme yeteneğine sahip olduğuna, toplum içinde güzel konuşmaları ile dikkat çektiğine ve bu özelliği sayesinde önün çok açık olduğuna delalet eder.

Rüyada İrmik Helvası Yapmak

Rüyada irmik helvası yapmak, büyük bir şans yakalamaya ve çalışmaya gerek kalmadan havadan ama makbul olan bir mala kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibine sürpriz olacak ve şifa getirecek imkânlara kavuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Sütlü İrmik Tatlısı Görmek

Rüyada sütlü irmik tatlısı görmek, rüyayı gören kişinin din yolundaki en büyük dileğinin yerine geleceğine ve Allah’ın kendisine onu yaşamayı nasip edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin çok büyük bir arzusunu gerçekleştireceği ile açıklanır.

Rüyada İrmik Almak

Rüyada irmik almak, rüya sahibinin artık kendi hayatıyla ilgili kararları kendisinin almaya karar vereceğine, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!