RuyaTabirleri.com

Rüyada İrmik Helvası Görmek

Rüyada irmik helvası görmek, bereket, bolluk, sağlık, ağız tadı, hoşluk, zenginlik ve dünyalık anlamına gelir. Rüya sahibinin korkularının üzerine gitmesi sayesinde huzur bulması, rahat etmesi ve hayatına bakması anlamına gelir. Kısmetin açılması, şansın artması, talihin çeşitli sürprizler yapması şeklinde tabir edilir. Rüyada irmik helvası görmek, rüyayı gören kişiye hayırlı ve güzel yazılar yazıldığı şeklinde ifade edilir.

Rüyada İrmik Helvası Yemek

Rüyada irmik helvası yemek, rüya sahibine kalacak mirasa işaret eder. Büyük bir mülk ya da dudak uçuklatacak miktarda bir paraya sahip olacağı, fakirliğinden ve yokluğundan kurtulacağı, hayalini bile kuramayacağı kadar lüks bir yaşama sahip olacağı anlamına gelir.

Rüyada İrmik Helvası Yaptığını Görmek

Bir kimse rüyasında irmik helvası yaptığını görürse, karşısına yeni kazanç ve ekmek kapılarının açılacağı, kişinin de bu fırsatı kaçırmayıp, daha iyi bir hayata sahip olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Un Helvası Görmek

Rüyada un helvası görmek,rüya sahibinin başarılarına delalet eder. Rüyayı gören kişinin gözü karalığı sayesinde en riskli işlere bile çekinmeden girdiği, kimsenin cesaret edemediği işlere sermaye harcadığı ve her defasında da kazandığı ve kendisine inanları utandırmadığı anlamına gelir ve zenginlik olarak ifade edilir.

Rüyada Un Helvası Dağıtmak

Rüyada un helvası dağıtmak ya da helva dağıtmak, rüya sahibinin sahip oldukları ile böbürlendiğine işaret eder. Kaba bir tabirle sonradan görme olan ama hayır işleri için eli titremeden gönüllü olmayı bilecek kadar gönlü bol kişi ile açıklanır.

Rüyada Un Helvası Kavurduğunu Görmek

Rüyasında un helvası kavurduğunu gören kişinin elindekileri yeterli bulmadığına, daha fazlasına sahip olup, daha çok insana yardım etmek ve ailesini daha iyi şartlarda yaşatmak için çok fazla çalıştığınadelalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!