RuyaTabirleri.com

Rüyada İş Aramak

Rüyada iş aramak, kişinin kendisini geliştirebileceği ve gizli kalmış yeteneklerini sergileme şansı bulabileceği bir değişiklik yapması için fırsat elde edeceğine, bu şansı doğru şekilde kullanarak hayatının bundan sonraki kısmını çok daha başarılı ve güzel bir şekilde geçireceğine delalet eder. Rüyada iş aramak mevcut iş ile ilgili bir değişikliğin de gündeme gelmesi demektir. Kişi terfi eder veya kendi işinin patronu olmak isteği nedeni ile yeni bir iş girişiminde bulunur. İş aramak aynı zamanda rüya sahibinin mevcut çalışma koşullarından duyduğu sıkıntıyı da işaret eder.

Rüyada İş Teklifi Almak

Okuyan kişiler için mesleklerine yönelik iyi bir çalışma hayatına sahip olacaklarını, kariyer anlamında kişinin her türlü fırsatı yakalayarak yükseleceğini bildirir. İş teklifi almak kişinin kendisinden yüksek mertebede bulunan ve pek çok önemli bağlantısı olan bir kimseden göreceği büyük bir yardıma da işaret eder. Bu rüya aynı zamanda mesleki anlamda pek çok konferansa veya kursa katılarak kişinin mevcut bilgilerini daha da yüksek bir hale getirip, iş yerinde önemli bir görevde çalışmaya başlayacağını, bu sayede hem gelirinin artacağına, hem de hayat standartlarının yükseleceğine delalettir.

Rüyada İş Değiştirmek

Kişinin gerekli şartları sağladıktan sonra çalıştığı iş yerinden ayrılıp kendi iş yerini açması anlamına geldiği gibi, başka bir iş bularak şu anki işini bırakacağı şeklinde de yorumlanır. İş değiştirmek önemli bir fırsatın ayağa gelmesi olarak da görülmelidir.

Rüyada İş Aramanın Psikolojik Yorumu

Çalışma hayatında sıkıntıları olan, mevcut işini beğenmeyen veya kendisini çalıştığı ortamda iyi ve mutlu hissetmeyen, sürekli gergin ve tedirgin yaşayan kişilerin bilinçaltındaki düşüncelerin rüyada ortaya çıkmış halidir. İş aramak kişinin mesleki hayatına dair yapmayı planladığı veya istediği değişikliklerin ifadesi olduğu gibi, işini kaybetmek veya işten çıkarılmak gibi endişelerinin ve korkularının olduğunu da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!