RuyaTabirleri.com

Rüyada İş Görmek

Rüyada iş görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında sorun yaşayacağına, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine delalet eder. Rüya sahibinin uzun yıllardır emek verdiği bir işyerinden hiçbir neden yokken çıkartılacağına ve başlayacak olan iş arama telaşına yorumlanır. Aynı zamanda, bu sorunlardan ötürü yaşanacak sıkıntılı günlere işaret eder.

Rüyada İş Teklifi Almak

Rüyada iş teklifi almak, rüyayı gören kişinin, kariyer planında uzun zamandır gerçekleştirmek istediği ancak fırsat bulup gerçekleştiremediği bir işi yapmak için fırsat yakalamasına ve bu işle ilgili çalışmaya başlamasına delalet eder. Verilecek kararların kısa süreli değil uzun süreli olacağına da yorulur.

Rüyada İş Bulmak

Rüyada iş bulmak, iş hayatı ve sosyal hayatla ilgili atılımlar yapılacağına, yeni işlere ve çalışmalara girişilip kariyerle ilgili çalışmalar yapmaya yorumlanır. Aynı zamanda özel hayatla ilgili girişimlerde bulunulacağına ve en kısa sürede bu durumla ilgili hayırlı haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada İş Makinesi Görmek

Rüyada iş makinesi görmek, rüya sahibinin, içindeki yeteneğe, becerilerine ve işle ilgili sezgilerine güvenerek kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde aşmasına delalettir. Ayrıca, yapılacak işte alınacak çok büyük bir başarı ile birlikte mal ve mülk kazanılmaya başlanacağına yorulur.

Rüyada İş Arkadaşını Görmek

Rüyada iş arkadaşını görmek, hayırlı bir anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişi için hayırlı kısmetlere, güzel ve sevinçli haberlere ve işle ilgili yeni atılımlara yorumlanır. Aynı zamanda, sosyal hayatta ortaya çıkacak ve rüya sahibi için çok iyi gelişmelere vesile olacak değişikliklere delalet eder.

Rüyada İş Yeri Görmek

Rüyada iş yeri görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta hissedilen endişelere ve yapılan çalışmaların geleceği için duyulan tedirginliğe işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: