RuyaTabirleri.com

Rüyada İş Görüşmesi Görmek

Rüyada iş görüşmesi görmek, yapılacak bir değişikliğe ve daha çok kişinin iş yaşamında olacak gelişmelere yorumlanır. Kendisini iş görüşmesi yaparken görmek yeni hedefler belirleneceğine ve bu yönde hareket ederek çok daha güzel bir hayata kavuşulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin iş yaşamında memnun olmadığı konularda amirleri ile konuşması ve yerini, görevini ya da mevkisini değiştirmek için başvuruda bulunacağını bildirir. Maddi açıdan daha iyi gelir getiren bir işe başvurmak ve olumlu sonuç almak anlamına da gelen rüya, aile yaşamının da büyük bir değişikliğe uğrayacağı, ev taşımak ya da başka şehre taşınmak gibi durumlar yaşanacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada İş Görüşmesi Yapmak

Kariyer yapmak istediği alanda iş bulmaya ve mevcut işinde de terfi almaya işaret eder. İş görüşmesi yapmak kişinin karşısına çıkacak her türlü güzel gelişmeyi, maddi anlamda daha rahat bir hayat sürmesine, yaşamı boyunca emek verdiği bir işin nihayete ereceğini ve kişiye yeni kapılar açılacağını bildiren güzel bir rüyadır.  Bu rüya bazen kişinin çalıştığı işinden çıkacağını ancak çok daha iyi şartlarda yeni bir işe gireceğini, hayatının bu aşamadan sonra istediği hale geleceğini de bildirir. İş görüşmesi yapmak çalışma arkadaşları tarafından sevilmeye ve amirleri tarafından övgü dolu sözlerle onurlandırılmak anlamlarına da gelir.

Rüyada Mülakata Girmek

Rüya sahibinin sahip olduğu vasıfların ve özelliklerin başkalarının da dikkatini çekeceğine, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına, bir süreliğine maddi olarak bir dar boğaz yaşayacaklarına delalet eder. Mülakata girmek bazen de kişinin haksızlığa uğrayacağı ve kendisini ilgilendirmeyen, herhangi bir suçu ya da sorumluluğu olmayan bir konuda üzerine gelineceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada İş Görüşmesi Görmenin Psikolojik Yorumu

İş sorunu yaşayan ya da uzun süre işsiz kalarak psikolojik olarak son derece gergin olan kişilerin sürekli olarak umutlarını ayakta tutmaya çabalamalarını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İş Görüşmesi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hatice (19 Ekim 2016 saat: 11:10)

    İş kur gibi bir yerde .kayıt yapan bir görevli vardı.benim için bir ayrıcalık yapacaklarını söyledi.kimliğimi istedi çantamı aradım .kimlik değil ama ona benzer bir belge verdim .adam kabul etti. Kendimi çok rahatlamış vemutlu hissediyordum.gerisini hatırlamıyorum. (Bu arada iş arıyorum. KPSS yede girdim.sonuç bekliyorum.)

  2. gulay (25 Eylül 2015 saat: 10:08)

    merhaba ben iskur gibi bir yerde bi adamla is basvurulari yapiyordum o kalkti bir sureligine mesela yemege gider gibi. sonra ben sikistim lavaboya gitmek icin kalktim yurudum biraz one dogru caktirmadan etrafima bakip lavabo ariyordum. sonra o adamla karsilastim bisey demeden gectik birbirimizi ben kapidan ciktim . daha once buraya birkez geldigimi hatirladim ve tuvaletin yerini hatirladim ama alt kattaydi. oraya kafar tutabilecekiyim diye dusunup merdivenlerdem asagi inmeye basladim ve uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,