RuyaTabirleri.com

Rüyada İş Görüşmesi Yapmak

Rüyada iş görüşmesi yapmak, kişinin yaşamını yeni baştan ele alacağına, yeni ve güçlü hedefler koyup, geleceğini garanti altına alacağı adımlar atmasına, hayalindeki işleri gerçekleştirip, iyi bir aile babası olmasına alamettir. İş görüşmesi yapan kişiler doğru yatırımlar yapar ve zamanı her zaman iyi kullanırlar. Gelecek konusundaki düşüncelerin olgunlaşma döneminde olduğuna, kişinin ayağını yere sağlam bastığına ve tüm aile çevresi içinde fikir danışılan, aklı ve zekası ile herkesi etkileyecek biri olunduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin rızkını daha çok artırmak için helal yollardan kazanç sağlayacağına ve zaman zaman iş dışında da başka işlerle uğraşıp para kazanmasına yorumlanır.

Rüyada Mülakata Girmek

Özellikle iş konularında atılım yapılacağına, kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına alamet eder. Pek çok yeni gelişmenin kişiye kazanç sağlayacak olaylara yol açacağına, şansın her zaman kişiden yana olacağına da işaret eder. Kariyer şansı elde edip, kişinin işinde çok yüksek bir mevkiye ulaşacağına, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına da yorumlanır.

Rüyada İş Başvurusu Yapmak

Rüya sahibinin olumsuz giden hayatını değiştirmek için büyük çaba harcayacağına, kişisel gelişimi için çok yönlü araştırmalar yapıp, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına alamet eder. Fırsat ve bahtın açılması anlamına da gelen rüya, işsiz kişiler için güzel haberler anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda kişinin şikayetçi olduğu konularda bakış açısını değiştirmesi, hayatını düzene sokmak için daha fazla çalışması gerektiğini ve arkadaşlarını seçerken dikkatli olması konusunda da uyarıda bulunur.

Rüyada İş Görüşmesi Yapmanın Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatında iş sorunları yaşayan, işini değiştirmek isteyen, uzun süreler boyunca işsiz kalan ve sürekli olarak iş başvurusunda bulunup haber bekleyen kişilerin rüyalarda ortaya çıkan bilinçaltı düşüncelerinden kaynaklanır. İş görüşmesi yapmak, kişinin hayatını değiştirmek istemesinin ve yeni başlangıçlar için hazır olduğunun da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İş Görüşmesi Yapmak İle İlgili Rüyalar;

 1. sevim canver (01 Ekim 2016 saat: 08:53)

  Rüyamda yol yapımından dolayı farklı yoldan evime giderken kalabalık ve çok çocuklu bir evde buluyorum kendimi onlara bu kadar çocuk yapıyorsunuz ama bir gelecek sağlamıyorsunuz bunların hepsi okula gitmeli üniversite bitirmeli diyorum .bu arada 5 10 tane küçük çocuklar yanıma geliyor onları seviyorum okşuyorum. Onlara. Birer lira veriyorum. Ve ben çocuklarımın hepsini okuttum diyorum ve mesleklerini anlatiyorum ki onlarda yapsınlar istiyorum bu arada telefonum çalıyor açıyorum. Oğlumun ingilizce iş görüşmesini dinliyorum o kalabalik aile de dinliyor

 2. Anonim (01 Ekim 2016 saat: 08:43)

  Rüyamda yol yapımından dolayı farklı yoldan evime giderken kalabalık ve çok çocuklu bir evde buluyorum kendimi onlara bu kadar çocuk yapıyorsunuz ama bir gelecek sağlamıyorsunuz bunların hepsi okula gitmeli üniversite bitirmeli diyorum .bu arada 5 10 tane küçük çocuklar yanıma geliyor onları seviyorum okşuyorum. Onlara. Birer lira veriyorum. Ve ben çocuklarımın hepsini okuttum diyorum ve mesleklerini anlatiyorum ki onlarda yapsınlar istiyorum bu arada telefonum çalıyor açıyorum. Oğlumun ingilizce iş görüşmesini dinliyorum o kalabalik aile de dinliyor

 3. arzu (24 Haziran 2016 saat: 10:49)

  Ruyamda buyuk bi plazada is gorusmesine gittim bi çanta firmasi çok bekledim ve sonunda isyerinin sahibi “bu kiz neyi bekliyo diye sorunca farkediliyorum” kendi bizzat benimle gorusmek istiyo ve gerceklestiriyoruz cv mi anlatmami istiyor ve ben birden bire agliyorum sonra bi bakiyorum ki ise alinmisim evraklari dolduruyorum. Sonra en yakin arkadasim geliyo cok ses yaptigimiz icin uyariliyoruz gulusmeler havada ucuyo ama oyle boyle degil sonra is yeri sahibi geliyo tamam mi yarin basliyorsun diyo birden esi cikiyo adama diyo ki bu kiz cok guzel olmaz bu kiz diyo adam da yeter artik karisma diyo guzel oldugundan almadim ise diyo orda uyandim sizde neler denilmek isteniyo bana ?

 4. Mfc (10 Nisan 2016 saat: 13:27)

  Rüyamda çok zengin biriyle iş konuşuyordum kedi yerinde adam çok sık giyiniyordu benimde marka giydiğim hata giydiğim marka ları söyledi ve başka markalar önerdi bana ayrıca bir pantolon diye eti fiyatı baya bi yuksekti bin uzerideyde ve adamla iş yapmaya başladık bunu yurumlarmisiniz

 5. ela (19 Şubat 2016 saat: 10:34)

  Rüyamda ormanlık bir yerdeyim bütün ailem yanımdaydı piknik yapıyorduk sonra iş görüşmem olduğu aklıma geliyor ve bulunduğumuz yere çok da uzak olmayan tamamen camlı bir dükkan gibi bir yere geliyoruz beni dayım getiriyor kendisi arabada bekliyor ben de iş yerinin kapısına geldiğimde içerde ikiz bebek görüyorum biri kız diğeri erkek yanlarında kimse yok agliyorlardi kapı açıktı ben de içeri girdim onları kucağıma aldım sarıldım ve sakinleştirdim daha sonra 17-18 yaşlarında bir çocuk geldi burda çalışıyormuş ben de çocuğa kızdım kimin bu bebekler sen mi bıraktın buraya dedim yok dedi bizim patronun bebekleri birazdan gelip alacak sonra genç bi bayan geldi az ilerde bir yer tarif etti sizinle orada ilgilenecek ler dedi bindik arabaya tarif edilen yere gittik ormanın içinde büyük gösterişli bir ev içeri girdik girdiğimizde bizi karşılayan en yakın arkadaşımdı ama bi kaç senedir küsüz konuşmuyoruz sadece biraraya geldiğimizde merhabalaşıyoruz o kadar. gerçekte benim bütün ailem onu ve ailesini tanıyor ve ailecek görüşürüz neyse biz birbirimizi görünce şok oluyoruz tabi sonra beni içeri alıyor işi anlatıyor bana biraz samimi biraz da ilk kez gördüğü biri gibi konusuyoruz sonra bana üzerimdeki kıyafetleri göstererek bu kıyafetlerle olmaz diyerek cuzdanindan bir miktar para çıkartarak al bu parayı buraya yakın bir alışveriş merkezi var ordan kıyafet al kendine dedi ben de parayi kabul etmedim tabi sonra da uyandım.

 6. pınar (11 Ocak 2016 saat: 18:35)

  Merhaba rüyamda çok önemli bir firmada (burada ismini vermem doğru olurmu bilmiyorum o yüzden yazamadım)iş görüşmesine gitmişim.Görüşme yapanlar o anda benimle çalışmak istiyorlar.Fakat ben kabul etmiyorum.Profösör ve doçent olmak istediğimi söylüyorum ve adamlar üzülüyorlar(şu anda yüksek lisansım bitmek üzere ve doktoraya hazırlanıyorum).Acaba anlamı nedir?Yorumlayabilirmisiniz?Teşekkürler.

 7. zeynep (03 Temmuz 2015 saat: 10:06)

  Rüyamda kızımın iş yerine gitmişim ve orada 3 kişi var.1 tanesi çok soğuk ve uzak duruyor sanki daha kıdemli amir gibi bir tanesi bayan o sıcak ve konuşkan birisi kızımla ilgili şikayetlerde bulunuyor..ve karşılıklı konuşuyoruz..bende kızımın ilk iş tecrübesi olması uzaklarda olmasından kaynaklı olduğunu söylüyorum.ve ben kızıma iş hayatının hep güzel taraflarını gösterdim o böyle yetişti…zannettiki dedim her yer böyle …hata tamamen benim dedim…..sonra kızımla bir odaya gidip biraz konuştular…geri geldiler…daha iyi gibiydi..sorunu halletmeye çalışakları bir hava vardı.Bende peki bize müsaade sizinle tanıştığıma çok memnun oldum diyerek elimi uzattım..ilk uzattığım elimi tutmak istemez gibi isteksiz bir şekilde elinin ucuyla tokalaştı…bayanımız iyiydi…diğer bey ise elini hiç vermedi..kenara çekildi..sanki daha işimiz bitmedi sonuçlanmadı der gibiydi…uyandım…
  şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,