RuyaTabirleri.com

Rüyada İş Makinesi Görmek

Rüyada İş makinesi görmek, kişinin yaşamı ile ilgili köklü değişiklikler yapmak istemesi ve bu yönde çaba harcaması anlamına gelir. Bu rüya genel olarak mevcut hayat standardını tamamen değiştiren olaylara işaret eder. Hem iş yaşantısı, hem de kişinin özel yaşantısı alınacak kararlarla tamamen değişeceği için riskli bir durumu da beraberinde getirir. İş makinesi görmek bazen de parasal anlamda yapılacak yatırımların çok büyük sıkıntılar içerdiğini ve kişinin dikkatli olması gerektiğini de belirterek bir uyarı verir. Kişinin tüm parasını zor bir işe yatıracağını ve bunun karşılığını görmek için çok zaman geçmesi gerektiğini de tabir eder.

Rüyada İş Makinesi Almak

Büyük bir iş makinesi alan kişi, iş değişikliği yapar ya da bankadan kredi çekip, sermaye sağlayarak kendi iş yerini açmak için girişimlerde bulunur. Yeni ve çarpıcı fikirlere sahip olunduğunu, kişinin yapmak istediği şeyler ve girişimler için ailesinden, çevresinden çok olumlu destekler alacağını bildiren rüya, çok büyük bir fırsatı iyi değerlendirip, ilerde zengin biri olunacağını da tabir eder. İş makinesi küçükse, geleceğe dair yapılacak küçük tasarrufların habercisidir. Evli kişiler için eşlerin beraberce çalışıp kazanacaklarına ve ortak mülk alacaklarına da yorumlanır. İş makinesi almak genel anlamda maddi konularda rahat edilecek yatırımlar yapmaya, mal sahibi olmaya ya da para biriktirip geleceğe daha güvenli bakmaya alamet eder.

Rüyada İş Makinesi Satmak

Mali konularda iyiye yorulmaz ve iflas habercisidir. Kişinin mevcut konumunu ve düzenini koruyamadığı için çok büyük bir mali sıkıntı ile karşılaşacağına, bu yüzden ailesi ile arasının açılıp, çok sayıda borca gireceğine işaret eder.

Rüyada İş Makinesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle zekasını farklı şeyler için kullanan kişilerin yaratıcı yönlerine işaret eden rüya, maddi konularda çok para düşkünü biri olunduğuna da işarettir. Kişinin karşısına çıkan her fırsatı paraya dönüştürme çabasını da sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İş Makinesi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yener (21 Ocak 2016 saat: 10:57)

    rüyamda bi eksvatöre bi arkadaşım biniyo ve 2 dakika geçmeden makina devriliyo tabi makinanın kabini eğiliyo ondan hemen sonra diyer arkadaş biniyo aynı makinaya oda aynı yerde deviriyo makinayı arkadaşın birini tanıyorum diyerini tanımıyorum tabi iyice eyiliyo kabin bu sefer ben biniyorum aynı makinaya çalışırken rüya kesiliyo ve telefonun sesine uyanıyorum acaba yorumu nedir

  2. Volkan errn (18 Ağustos 2015 saat: 05:29)

    Ruyada kulübe gibi bir yerdeyim dışarıda büyük bir kepçe var. Ama içinde kimse yok bi sebepten ötürü keçeden rahatsız oluyorum ve dışarı çıkıyorum trabzanin yanında uzaktan kumanda var kepçeyi uzaktan kumanda ile açıyorum ve kepçe kendi kendine gidiyor.derken kepçe biraz gittikten sonra elektirik tellerine takılıyor. Ve sonra biz kepçe kurtarmaya gidiyoruz amcam olarak gördüğüm birisi var.o geliyor kendisi kaporta ustası elinde bazı aletlerle kepçe kurtardık mi hatırlamıyorum öyle uyandım bunun yorumu nedir acaba ?

  3. tuncay (08 Şubat 2015 saat: 08:14)

    Ekip arabasıyla gezerken yol yapan iş makineleri tehlikeli olduğu için uyarmaya döndüm beni farketmediler aksine her an beni ezecek derecede yakınından geçmeye başladı kepçesi giderek yakınımdan dönüyor ve her seferinde daha da yakından geçiyordu bi evin bahçesine arabamla kaçtım oraya da geliyor hatta o evi de yıkmaya başladı o şekilde uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,