RuyaTabirleri.com

Rüyada İş Teklifi Almak

Rüyada iş teklifi almak, rüya sahibi kişinin eğitim hayatında başarılı olacağına delalet eder. Kişi, üniversiteyi başarılı bir ortalama ile bitirecektir. Rüyada iş teklifi aldığını gören kişinin üniversiteyi bitirmiş veya yaşının ilerlemiş olması durumunda ise; kendisine yeni nitelikler kazandıracağının habercisidir. Rüya sahibi kişi, dışarıdan bir okul bitirebilir, sertifika alacağı veya uzmanlaşacağı bir alanda eğitim görebilir. Rüyada iş teklifi aldığını görmek, rüya sahibinin kişisel donanımına işaretti.r

Rüyada İş Değişikliği Görmek

Rüyada iş değişikliği görülmesi, rüya sahibi açısında iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada iş değişikliği görmenin birinci anlamı, rüya sahibinin şuan sahip olduğu işten memnun olmaması ve işini değiştirmek istemesidir. Rüyada görülen iş değişikliğinin ikinci anlamı ise rüya sahibinin sahip olduğu işi kaybetmekten korkmasıdır.

Rüyada İş Teklifini Reddetmek

Rüyada iş teklifini reddettiğini görmek, rüya sahibinin sabırlı olmasından ötürü karşısına çıkan fırsatları çok iyi şekilde değerlendireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kişi, karşısına çıkan fırsatlara veya işlere hemen atlamayacaktır. Kişi hem doğru zamanı hem de doğru işi bekleyecektir. Bu durum rüya sahibinin çevresince takdir edilmesine de yol açacaktır.

Rüyada İş Görüşmesi

Rüyada iş görüşmesi görmek, rüya sahibinin hayatı hakkında ciddi kararlar alma noktasına geleceği şeklinde yorumlanır. Kişinin alacağı bu kararlar, hayatını direkt olarak etkileyeceği için kendisi için önemi büyüktür. Rüyada görülen iş görüşmesi rüya sahibinin bazen maddi bazen de manevi konular için köklü değişiklik kararları alacağına delalet eder.

Rüyada İş Bulmak

Rüyada iş bulduğunu görmek, rüya sahibinin kısa süreli sıkıntılar yaşayacağı fakat azmi sayesinde bu sıkıntıları aşacağına işarettir. Kişinin rüyasında iş bulduğunu görmesi, yaşayacağı sıkıntılar sayesinde gerçeklerin farkına varacağına delalet eder. Bu sayede hem daha tutumlu hem de daha dikkatli işler yapacak ve sıkıntılarını aşacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İş Teklifi Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. kuzuu (10 Mayıs 2014 saat: 10:13)

    tanımadığım emziren bi anne bi de annem bi ofisteyiz.emzikli kadın için gelmişiz kadın adamla hem iş konuşuyor hemde cocugunu emziriyor,kadının memesinin ucunun olmadığını fark edeyiyorum,neyse onlar anlaşamıyor.adam dönüp bana sen ne mezunusun gel bizim şirkette çalış dıyor seviniyorum ama hangi departman için diyorum pazarlama diyor bende o iş bana göre değil ben insan kay. istiyorum diyorum..şaşırıyorlar ve beğeniyorlar güzel diyorlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,