RuyaTabirleri.com

Rüyada İş Teklifi Görmek

Rüyada iş teklifi görmek, zengin ve eli açık birinden görülecek önemli bir maddi yardıma işaret eder. Aynı zamanda beklenilen bir haberin gelmesi, iş konusunda yüz güldüren gelişmeler yaşanması şeklinde de yorumlanır. Yalnız başına çıkılacak uzun bir seyahate ya da durmadan yolculuk etmeyi gerektiren çok yorucu ve yoğun tempolu bir işe başlamak olarak da tabir edilir. İş teklifi başarılı biri olunduğunu, özellikle gençlerin derslerinde, eğitim hayatlarında her zaman gözde öğrenciler arasında olduklarını ve akademisyen olma şansı bulacaklarını, hızlı ve emin adımlarla kariyer yapacakları devlet makamlarını da müjdeler. Güzel bir rüya olduğu gibi, kazancı yüksek bir hayatın, şartların düzelmesinin, fakir bir hayattan gelen kişilerin zengin olacaklarının da haberini verir.

Rüyada İş Teklifi Almak

Çalışılan ortamda lider olarak görülecek olmanın, ipleri ele almanın, pek çok kişinin başaramadığı bir olayı çözmenin veya amirlerinin gözüne girecek çalışkan biri olunacağının alametidir. Genellikle kişinin iş alanında istediği gibi bir geleceğe sahip olmasıyla beraber, önemsediği her türlü itibarı göreceğine de tabir edilir. İhtiyacı olan birine yardım eden rüya sahibinin, minnet duygusu içinde olan bu kişi tarafından ilerde büyük bir iyilik göreceğini de ifade eder.

Rüyada İş Teklifi Etmek

Tanıdığı birine iş teklif ettiğini görmek, gerçek hayatta o kişiyle yola çıkmak, program yapmak veya ortak bir mülk satın almak anlamına gelir. Tanımadığı birine iş teklif etmek, kişinin düşmanlarına karşı verdiği mücadelede hiç beklemediği bir kimseden destek göreceğini bildirir. Ortaklı şirketler kurmak ve kar payı yüksek alanlarda isim yapmak anlamına da gelir.

Rüyada İş Teklifi Görmenin Psikolojik Yorumu

Çok yüksek hedefleri olan, çocukluğundan beri en iyiyi yapmaya şartlanmış kişilerin aşırı mükemmeliyetçi tutumlarının bilinçaltında yaptığı baskıyı ifade eder. Kendisini sürekli güdülenmiş bir makine gibi hisseden rüya sahibinin aşırı gergin ve stresli biri haline geldiğinin de sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İş Teklifi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mertcan (27 Ekim 2016 saat: 09:21)

    Rüyamda küs olduğum ailemle bir araya gelmişiz bir toplulukta çay içip yemek yapıyoruz küs olduğuM kardeşlerimle konuşuyorum ortada bir tencere süt kaynıyor o küs olduğum kardeşime sütün taşcak bak diyorumsonra kalıp eve gitmek istiyorum o arada oğlumun yerden birşey yediğini görüyorum bakıyorum sarımsak yiyor o arada koşarak oğlumla eve gidiyoruz

  2. Merve (18 Temmuz 2016 saat: 16:35)

    Yeni bir iş teklifini kabul ettigini gördüm. Arkadaşımla birlikte çay içtik. Sonra iş yapmaya başladık. Ve çok mutlu oldugunu gördüm. Bu ne anlama geliyor . Anlayamadım. Lüften yorumlar mısınız rüyayı benim için çok merak ediyorum. Sabahtan beri kafam takılıyor. Ne anlama geliyor anlayamadım. Lüften benim için anlamadım. Tozmaz inşaatta bir iş verdi. Bana yardım etti. Çok güzeldi ama anlayamadım rüyada ikimiz birlikteydik. Ortaklaşa bir iş yapıyorduk bilgisayarda çok güzel gidiyordu aynı eski günlerde olduğu gibi olmuştu. Rüyamda ortak bir iş teklifini kabul ettigimi gördüm.

  3. eda (25 Mayıs 2015 saat: 09:12)

    Ruyamda buyuk bir ormandayim. Birden agaclarin arkasindan birsuru erkek beliriyor ve her biri bana buyuk ici dolu zarf uzatiyor. Birtanesini aciyorum icinden is teklifi cikiyor. okuyorum ve bu cok zor bir gorev diyerek reddediyorum. Zarfi veren erkek sana yardimci olacagim diyor. Sanki bu isi yapmak zorundaymisim gibi hissettiriyor bana. Tedirgin oluyorum yine de yapamam bu cok zor derken uyaniyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,