RuyaTabirleri.com

Rüyada İşçi Görmek

Rüyada işçi görmek, çok dürüst, namuslu ve iyi bir kişi olan rüya sahibinin, yaşayacağı bazı olaylardan ötürü toplum içinde bulunduğu mevkiden ve saygınlığından olacağına ve çok üzüleceğine alamet eder. Aynı zamanda, iş hayatında yapılan çalışmaların ve çekilen sıkıntının karşılığının yeteri kadar alınmadığına ve bu yüzden yakın zaman içinde yeni ve daha çok kazanç getirecek başka işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada İşçi Olarak Çalışmak

İş hayatında ilerlemek isteyen rüyayı gören kişinin, kendi imkânlarının yetmemesi sebebiyle başka kişilerden destek alarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına alamet eder.

Rüyada İşçi Çalıştırmak

Rüyayı gören kişinin, eş, dost ya da akrabaları arasından sevdiği bir kişinin tüm çabalarına rağmen bir türlü istediklerine kavuşamaması üzerine kendisine çok büyük yardımda bulunacağına, bu sayede bu kişinin kötü ve üzücü durumlara düşmesine engel olacağına ve hayatını kurmasını sağlayacağına tabir edilir.

Rüyada İşçi Çıkarmak

Uzun zamandan beri destek verdiği ve çok büyük yardımlarda bulunduğu bir kişi tarafından ihanete uğrayan rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde bu kişiye verdiği desteği yarıda bırakacağına ve bu şekilde yaptığı şeyin cezasını çekmesini sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada İşçi Almak

Çok sevdiği bir kişinin, büyük emek vermesine ve çok çaba göstermesine rağmen bir türlü başarı sağlayamadığını gören rüya sahibinin, kendisine destek olacağına ve yakın zamanda çok hayırlı gelişmeler yaşamasını sağlayacağına yorulur.

Rüyada Çalışan İşçi Görmek

Rüyayı gören kişinin, yapacağı bir iş karşılığında çok az miktarda kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada İşçiler Görmek

Rüya sahibinin etrafındaki insanlara birçok konuda yardım edip destek vereceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,