RuyaTabirleri.com

Rüyada İşe Girmek

Rüyada işe girmek, rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan olumlu ve güzel değişikliklere delalet eder. Rüya sahibi önünde sonunda hayalindeki yaşama kavuşacak ve mutlu olacak demektir. İşe girmek, yaşanacak olan güzelliklere, müjdelere ve sürprizlere yorulur. Rüyasında yeni bir işe girdiğini gören kişi, hayırlı evlatlara sahip olur. Hane içinde mutluluğun, keyfin ve ağız tadının da gelip geçici değil daim olacağı anlamına gelir.

Rüyada İşe Girdiğini Görmek

Rüya sahibi için mutlu ve güzel günler yaşamaya işaret eder. İşe girmek, rüya sahibi için hayatın, kendi istediği yönde şekillenmesine, her şeyin yolunda gitmesine ve rüya sahibinin hayatının gönlüne göre bir yaşam sürmesine delalet eder.

Rüyada İş Yaptığını Görmek

Rüyasında iş yaptığını görmek, rüya sahibi için helal rızık ve kazanç anlamına gelir. Rüya sahibi alın teri ile ekmek parası kazanmaya çalışıyor demektir.

Rüyada İşe Başlamak

Rüyada işe başlamak, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan yeniliklere işaret eder. Rüya sahibi yeni kişilerle tanışacak, yeni mekânlar görecek, yeni yerlere gidecektir. Bu sayede de güzel günler geçirecek diye tabir edilir.

Rüyada İşe Alınmak

Hayırlı bir iş yapmaya niyetlenmek anlamına gelir. Rüya sahibinin uzun zamandır düşündüğü ve yapmayı planladığı bir iş için, bir fırsat elde etmesine ve hayırlara vesile olacak bu iş için adım atmasına delalet eder.

Rüyada İş Bulmak

Elde edilecek şansa yorulur. Rüya sahibi kazancını ve rızkını arttıracak yeni bir işe soyunacak ve muvaffak olacaktır. Rüyasında iş bulan kişi, muradına erer ve dilekleri gerçekleşir diye tabir edilir.

Rüyada Yeni Bir İşe Girmek

Rüya sahibi hayatını olumlu yönde değiştirecek bir sürpriz ile karşılaşacak ve bu sayede daimi olacak bir mutluluk yaşayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İşe Girmek İle İlgili Rüyalar;

  1. TARIK TEPE (25 Aralık 2013 saat: 08:31)

    merhabalar dün gece rüyamda geçen günlerde iş baş vurusunun onaylamdıgını ve hangi şehirde çalışmak istedigimi şeçim yapmamı istenidigini gördüm ve bu seçimin internet üzerinden yapıldıgını gördüm ve kendimi şeçim yaparken gördüm ayrı yetden bi iş arkaşımına hangi şehri tercih ettigini sordum rüyada bana yakın olan şehirleri tercih yaptım ama sonradan nişanlımın memleketini şeçtigimi gördüm rüyada işimin onayladıgı için kendimi çok mutlu gördüm uzun zamandır böyle bir rüya ile karşılaşmamıştım bu rüya ne anlama geliyor ilerde ne olacak çok merak ediyorum bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,