RuyaTabirleri.com

Rüyada İşe Gitmek

Rüyada işe gitmek, yeni bir başlangıç yapılacağına ve kişinin hayatını değiştirmek üzere harekete geçeceğine alamettir. Genel olarak iş ve aile yaşamını direkt olarak etkileyecek bir duruma işaret eden rüya, kişinin her türlü fikre açık olacağını, yaşamına olumlu katkılarda bulunacak ve çok değerli fikirler verecek olan tanıdıklarla beraber hareket edeceğini, iş konusunda da daha detaylı düşünerek kendisi için en iyisini bulacağını tabir eder. İş değişikliği ya da mevcut işle alakalı yeni yatırımlarda bulunulacağını da delalet eder.  Kendi işini kurmak için şartların olgunlaşmasını bekleyen kişilere gelecek olan güzel bir teklifi de bildiren rüya, gerçek hayatında kişinin çok mutlu olacağı bazı gelişmeler yaşayacağını da haber verir.

Rüyada Arabayla İşe Gitmek

Eşinden veya sevdiği insandan belli bir müddet boyunca ayrı kalacak olan rüya sahibinin özlem çekeceğine yorumlanır. Yakın geçmişte kaçırılan bir fırsatla yeniden karşılaşacak olan kişinin bu sefer daha dikkatli davranacağını ve özellikle yaşamını bu fırsatı değerlendirecek şekilde düzenleyeceğini de bildirir. Olumlu ve müjdeli haberler almak, sabırla beklenen bir işin sonuna gelmek olarak da tabir edilir.

Rüyada İşe Gitmek ve Geri Dönmek

İşe gidip hemen geri döndüğünü gören kişiler aceleci tavırları yüzünden işle alakalı bir durumda sıkıntı yaşarlar. Çok düşünmeden hareket eden rüya sahibinin özellikle maddi konularda zarar görebileceğinin de altını çizen rüya, koşullara uygun şekilde yaşamak gerektiğini bildirir. Evlilikten vazgeçmek ya da nişanlanılan kişiyle bir müddet ayrı kalmak, geleceğe dair düşüncelere girmeden önce daha dikkatli ve kararlı davranmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada İşe Gitmenin Psikolojik Yorumu

Başarı konusunda ciddi sıkıntıları olan ve bu konuda sürekli baskı hisseden kişilerin yaşadığı sorunlu durumu özetler. İşe gitmek, var olan sıkıntılar yüzünden kendisini köşeye sıkışmış hisseden rüya sahibinin şartlar ne olursa olsun daha iyi bir hayata sahip olmak istemesinin sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İşe Gitmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Filiz sulak (30 Ağustos 2016 saat: 04:07)

    Ruyamda yeni bise baslamisim ve is yeri cok karisik.yani elemanlar arasinda bir kargasa var.ama benim olaylarla alakam yok.normal hayatta ascilik yapiyorum ben.ruyamda da asci olarak ise basliyorum.mutfakta normal dolapta bir suru domates doldurmuslar ama hepsi çürümüs ve küflenmis.domateslerin rengi hala kirmizi ama.megerse kaynim doldurmus dolaba ve ben onlari temizlemeye ugrasiyorum.daha bisry oluyor ve kendimi baska bir yerde goruyorum ve bir tane köpek ve insana benzeyen ama degisik bir canli beni kovaliyor.onlardan kacarken geri püskürtmek icin ıslık caliyorum hemde kaciyorum.sonra uyandim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,