RuyaTabirleri.com

Rüyada İşediğini Görmek

Rüyada işediğini görmek, iyi değildir. Rüya sahibinin yolundan saparak yapacağı yanlış işlere, hatalara ve günahlara rivayet edilir. Yalan söylemeye, haksızlık etmeye, kötü kişilere uymaya, inançsız kişilerle bir olmaya, dine karşı gelmeye ve ibadete karşı aykırılık etmeye işaret eder. Rüyasında işediğini gören kişi, güzel huylarından, inancından, iyi niyetlerinden ve insanlığından vazgeçecek, bambaşka bir kimse olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Altına İşediğini Görmek

Rüyada altına işediğini görmek, rahata ermeye, esenliğe kavuşmaya, sıkıntılardan, borçlardan ve hastalıklardan kurtulmaya, başarılı olmaya, yükselmeye ve ilerlemeye işaret eder. Rüya sahibinin mesleğinde bir merdiven daha çıkacağına bu sayede kazancını da ikiye katlayacağına yorulur.

Rüyada Tuvalete İşediğini Görmek

Rüyada tuvalete işediğini ve çişini sağa sola sıçrattığını gören kişinin rüyası o kimsenin zenginliğe kavuşacağı anlamına gelir. Maddi sıkıntıların ve geçim derdinin çözüleceğine, rüya sahibinin çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Ayakta İşediğini Görmek

Rüyada ayakta işediğini görmek, rüyayı gören kişinin zarar edeceğine alamet eder. Kişinin bile bile kendisine hayır getirmeyecek işlere varını yoğunu harcayacağı ve her şeyini kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyada Üzerine İşediğini Görmek

Rüyada üzerine işediğini görmek, rüyayı gören kişinin parasını ve malını gereksiz yere harcayacağına, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine ve bu nedenle ele güne muhtaç olacağına ve fakir bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Toprağa İdrar Yapmak

Rüyada toprağa idrar yapmak, rüya sahibinin ibadetini ihmal ettiğine ya da istemeye istemeye yerine getirdiğine alamet eder. Kişi, inancını gerektiği gibi ve layığıyla yerine getirmiyor diye tabir edilir.

Rüyada Kan İşediğini Görmek

Rüyada kan işediğini görmek, rüya sahibine ömür boyu dert olacak bir olay yaşayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: