RuyaTabirleri.com

Rüyada İşeme Görmek

Rüyada işeme, rüya sahibi için Allah’ın kabul etmeyeceği bir iş yapmaya ve bu yönde maddi gücünü bitirmeye işaret eder. Rüya sahibinin niyetlendiği iş hak yolunda kabul olmadığı için rüya sahibine hayır getirmeyecektir diye değerlendirilir. Rüyada işeme, genel anlam itibariyle günaha ortak olmak suretiyle ya da günahı bizzat işleyerek günahkâr olmaya yorulur. Rüya sahibi, nikâhı olmayan bir kişi ile yakınlaşacak ve ihanet içinde olacak diye ifade edilir.

Rüyada İşediğini Görmek

Rüyada işemek, rüya sahibi için güzel ve hayırlı olan şeylerden nasiplenmeye, huzura, sükûnete, ruh dinginliğine ve esenliğe delalet eder. Rüyasında işediğini gören kişi kendisi için hayırlı olacak haberler alır, rızkı artar, sağlık sorunu da kalmaz.

Rüyada Abdest Bozmak

Rüyasında abdest bozduğunu gören kişinin kendisini mutsuz eden ve sıkıntıya düşmesine neden olan her ne varsa onlardan kurtulacağına, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, güvende olacağına ve gönül rahatlığına kavuşacağına yorulur.

Rüyada Tuvalete İşeme

Rüya sahibinin maddi zarara uğrayacağına ve kendisine hayır getireceğine inandığı bir işe tüm parasını yatırarak, bilakis hayır görmek bir yana, varını yoğunu kaybedeceğine işaret eder. Bu talihsiz olay nedeni ile rüya sahibi büyük bir sıkıntıya düşecek ve hüsran yaşayacaktır.

Rüyada Yatağa İşeme

Rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir üzüntü nedeni ile yatağa düşmesine neden olacak bir musibete yakalanmasına tabir edilir. Rüyada yatağa işemek keder, sıkıntı, dert ve zorluk anlamına gelmektedir.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüya sahibinin hane içine ve ticaret hayatına işaret eder. Rüyasında tuvalet gören kişi hane içinde zahmetli bazı olaylar yaşayacak ve keyfi kaçacaktır. Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin ekmeğini de bin bir çile ile kazandığına ama yine de isyan etmediğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!