RuyaTabirleri.com

Rüyada İsim Duymak

Rüyada İsim Duymak, oldukça önemli olan ve haberci rüyalar arasına giren bir rüyadır. Duyulan isimlerin anlamlarına göre ayrı olarak yorumlanan rüya genel olarak kişinin muradına ereceğine, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına işaret etmektedir. Rüyanızda size isminizle hitap eden bir kişiyi duymanız bir uyarı niteliğinde olabilmektedir. Size seslenen kişi erkekse, bir erkekten haber alacağınıza, seslenen kişi kadınsa bir kadından haber alacağınıza delalet eder.

Rüyada Ad Söylemek

Rüyada adınızı söyleyen birini görmeniz, uzun yıllardan beri görmediğiniz bir kişiyi göreceğinize ya da özlemini çektiğiniz bir kişiden haber alacağınıza işarettir. Rüyanızda sizin adınızı söyleyen birini işitmeniz ise, sizi çok özleyen birinin var olduğuna ve yakın bir zamanda sizi ziyarete geleceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya adınızın anlamına veya duyduğunuz adın anlamına göre de değişebilmektedir.

Rüyada İsim Sayıklamak

Rüyasında bir isimi sayıkladığını gören kişinin bir sırrı ortaya çıkacak demektir. Kişinin özel yaşantısıyla ilgili bir şey açıklayacağına da delalet eden sayıklama rüyası bazen kişinin yaptığı hatalara da işaret etmektedir. Bazı rüya alimlerine göre rüyada kişinin sayıkladığını görmesi, rüya sahibinin yakınında olan birinin ağzından laf alacağına ve bu lafın çok işine yaracağına yorumlamışlardır. Rüyanızda birinin ismini sayıkladığınızı görmeniz, o kişi ile ilgili bir haber alacağınıza ve alacağınız haber nedeniyle üzüntü yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada İsminizin Okunduğunu Duymak

Rüyanızda birinin isminizi okuduğunu duymak, hayatınızla ilgili güzel gelişmelerin olacağına ve arkadaşları, dostları tarafından sevilen ve aranan bir insan olduğuna işaret eder. Rüyanızda başkasının ismini okuduğunuzu görmeniz ise, tanıdığınız birinden iş hayatınızla ilgili bir destek göreceğinize, gördüğünüz destek sayesinde hayatınızın düzene gireceğine delalet eder. Aynı zamanda Rüya sahibinin hayırlı ve yardımsever kişilerle tanışacağına da tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,