RuyaTabirleri.com

Rüyada İsim Görmek

Rüyada isim görmek, hikmet sahibi bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi çok muhterem bir kişidir ve toplumda daima ismi anılır ve kendisine büyük itibar gösterilir. Rüyada isim görmek Allah’ın sevgili kulları arasına girmeye işaret eder. Yapılan güzel ve hayırlı ammelere ve bunların Allah katında kabulüne yorulur. Rüya sahibi ilim, irfan sahibi olup, çevresindeki kişilerce örnek alınan ve lider görülen kişi olarak tasvir edilir. Bu kişinin sahip olduğu bilgiler ve öngörüleri doğrultusunda o bölgede yaşayanlar kendisine hep akıl danışır ve yanında bulunup kendisinden bir parça da olsa feyz almak isterler diye açıklanır.

Rüyada İsim Söylenmesi

Rüyasında isim söylediğini gören kişi, uzun zamandır görmediği ve çok özlediği bir kişiyi düşünüyor demektir. Bu rüya, kişi için hasret çekmek ve kavuşma hayali kurmak anlamına gelir.

Rüyada İsim Duymak

Mutlu olmaya delalet eder. Rüya sahibinin muradına ermesi ve hayaline kavuşması şeklinde tabir edilir. Rüyasında isim duyduğunu gören kişi, sevdiği kişiye kavuşacak ve onunla mutlu bir evlilik yapacak demektir.

Rüyada İsim Listesi Görmek

Rüya sahibinin çevresinin genişlemesine ve başka kişilerle tanışmasına işaret eder. Kişi, kendisi için hayırlı olacak ve bir ömür sürecek arkadaşlıklar ve dostluklar edinecek, bu kişilerle sık sık bir araya gelerek, dertleşip, güzel ve eğlenceli vakit geçirecektir diye ifade edilir.

Rüyada İsim Sayıklamak

Rüya sahibinin bir işi ağzına, yüzüne ve gözüne bulaştıracağı ve bu nedenle de çok zor durumda kalacağı anlamına gelir. Rüya sahibi istemeden ağzından çıkan laflar yüzünden bir çuval inciri berbat edecek ve sonrasında da durumu toparlamaya çalışmak için gayret göstermek zorunda kalacak demektir.

Rüyada İsmini Değiştirmek

Hayatından hayır bulmaya ve şifaya kavuşmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,