RuyaTabirleri.com

Rüyada İsim Yazmak

Rüyada isim yazmak, yazılan ismin anlamına göre yorumlanmalıdır. Rüya sahibi kendi ismini yazıyorsa gelecekte çok büyük bir başarıya erişeceğini ve ünlü bir kimse olacağını bildirir. Kıskanılacak bir kariyerin ve zenginliğin de alameti olan rüya, her dileğin gerçek olacağının da müjdesini verir. Sevdiği bir arkadaşının ismini yazmak o kimseden gelecek çok büyük ve önemli bir haber demektir. Kişinin kavgalı olduğu ya da sevmediği birinin ismini yazması ise o kimseyle arasında çıkacak olan kavgaya yorulur. Anne veya babasının ismini yazdığını görenler iyi ve hayırlı bir evlat olurlar, ailelerine her zaman düşkün oldukları gibi, hayır duası alarak yaşarlar. Çocuklarının ismini yazdığını gören kişinin maaşına zam gelir ve yeni bir ev satın alır. Ölmüş birinin ismini yazmak o kimse için yapılacak bir hayra ya da adak adamaya delalettir.

Rüyada Suya İsim Yazmak

Rüya sahibinin çok büyük bir iyilik yapacağını ve bundan kimseye bahsetmeyeceğini, Allah katında çok makbul ve sevabı yüksek biri olacağını işaret eder. Yakın bir dostun kişiye vereceği çok önemli bir sırra alamettir.

Rüyada Kağıda Tükenmez Kalemle İsim Yazmak

Başarılı bir hayat ve maddi açıdan hayal edilenin daha üstünde bir hayat sahibi olmak manasına gelir. Bilim alanında önemli işler yapmaya, ödül almaya, kişinin isminin öldükten sonra dahi anılacak üstün başarılarda geçeceğine tabir edilir. Büyük bir şöhretin, saygınlık ve itibar dolu bir hayatın, beklentilerin de üstünde kaliteli bir hayatın delaletidir. Elde edilecek önemli fırsatlara ve hayatın her alanında şansın yüze güleceğine işaret eden güzel bir rüyadır.

Rüyada İsim Yazmanın Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin önemli biri olmak için yanıp tutuştuğunu işaret eder ve günlük hayatında sürekli tanınan şöhretli biri olmak için fırsatlar kolladığını bildirir. Yüksek bir egoya, kendini ispat etme ihtiyacına da tabir edilen bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İsim Yazmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Cihan (22 Ağustos 2016 saat: 07:14)

  Merhabalar rüyamda bir yerde abim ve ablalarım ve bir kaç akraba toplanmıştık daha sonra abim evin içine girdi ve beni çağırdı bende merakla içeri girince bana şok olacağım birşey gösterdi kalemi eline alınca birşeyler yazmak için benim ismim kendi kendine yazılmaya başlıyor sonra bu niye böyle birilerine borcunmu var diyor bende var ama vermemek gibi bir niyetim yok borcumu verecem diyorum

 2. gülhan (07 Temmuz 2016 saat: 10:39)

  Merhaba rüyamda oğlumun adının kagıtlara yazıldığını gördüm ve çıkan bütün kagıtlarda hüseyin faruk yazıyordu ben anlaşma yapıyordum yazan kişiyle oglumun adı çıkmasın diye ve bu rüya yı ayni gece üç defa gördüm şimdiden teşekkürler

 3. Nisan (01 Haziran 2016 saat: 13:19)

  Rüyamda önümde bir kağıt görüyorum ve kağıdın üstünde eşimin mail adresi,bir kalp vede bir kız ismi yazıyor.Ona beni aldattığını onu bu sefer affetmeyeceğimi söylüyorum.O hiçbirşey söylemiyor.Gördüğüm rüya bu kadar.Yorumunuzu bekliyorum.

 4. MURAT (27 Ocak 2016 saat: 09:47)

  Rüyamda ismimi ve soyadımı bankada kağıda yazmaya çalışıyorum.
  Fakat ben adımı doğru yazarken bir yada iki tam hatırlamıyorum harf değişiyor yada soyadımdaki defalarca yazmaya çalışıyorum. Rüyamın sonunu da tam hatırlayamıyorum. Ne anlama gelmektedir. Teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,