RuyaTabirleri.com

Rüyada Isırgan Görmek

Rüyada ısırgan görmek, rüyayı gören kişinin, sevdiği ve değer verdiği kişilerden birinin kötülük yapmayı seven, paragöz ve hafif bir kadın yüzünden başını türlü belalara sokacağına, evini ve ailesini unutacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine ve eşiyle ayrılma noktasına geleceğine alamet eder. Aynı zamanda, bazı rüya tabirlerinde tam tersi bir yorum yapılmıştır. Rüya sahibinin, çok mutlu olacağına, herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada Isırgan Yemek

İş hayatında ortaya konan çalışmaların yaşanan bazı şanssızlıklardan ötürü bir türlü yeterli kazancı ve başarıyı getirmeyeceğine, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine ve bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için çok büyük bir yarar sağlayacak olan bir haber yerine kötü bir haber geleceğine yorulur.

Rüyada Isırgan Otu Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok hazırlıklı ve donanımlı bir şekilde girdiği işte büyük başarılara imza atacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına ve şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine delalet eder.

Rüyada Isırgan Otu Toplamak

Bir anda kesilen işlerin tekrar eski iyi haline döneceğine, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, sıkıntılı geçen ve aile hayatına çok zarar veren bir dönemin biteceğine, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine ve hayatın normale döneceğine tabir edilir.

Rüyada Isırgan Otu Batması

Rüya sahibinin, işlerinin kısa süreli bir kesintiye uğrayacağına, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına ve bazı çalışmaların tekrar gözden geçirilmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: