RuyaTabirleri.com

Rüyada Isırgan Otu Görmek

Rüyada ısırgan otu görmek, yıllar boyu yaşanan sıkıntılardan ve çekilen çilelerden sonra düzene girmiş ve gittikçe daha iyi bir hale gelen hayatta, hasret kalınmış güzel şeylerin kendilerini göstermeye başladıklarına delalet edilir. Ve bu durumun uzun bir süre belki de yıllar boyunca devam edeceğine ve rüya sahibine en güzel ve en içten duyguları yaşatacak kişiyi getireceğine tabir edilir.

Rüyada Isırgan Otu Yemek

Rüyada ısırgan otu yemek, sosyal hayatta dikkat çeken ve ilgi duyulan birisinin duygulara karşılık vermesine ve güzel günlerin başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Isırgan Otu Yıkamak

Rüyada ısırgan otu yıkamak, yapılan çalışmalar ve ortaya konulan ürünler sayesinde öncelikle okul hayatında daha sonra iş hayatında insanlar tarafından takdir edilmeye ve daha sonraki dönemlerde çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelmeye işaret edilir.

Rüyada Isırgan Otu Ayıklamak

Rüyada ısırgan otu ayıklamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili sıkıntı dolu bir dönemden çıkıp işlerinin yoluna girebileceği ve kar sağlayabileceği yeni ve hayırlı bir döneme girdiğine ve yaşanan sorunların bu dönemde biteceğine ve çok yüklü bir miktara sahip olunabileceğine yorulur.

Rüyada Isırgan Otu Satın Almak

Rüyada ısırgan otu satın almak, iş hayatında ve sosyal hayatta verilen ve kesin olduğu düşünülen kararların bazen hatalı olabileceğine delalet eder.

Rüyada Isırgan Otu Satmak

Rüyada ısırgan otu satmak, sosyal hayatta ya da iş hayatında çok sevilen ve sayılan bir kişiyle büyük bir kavga ve sorun yaşanacağına ve bu sorun ve kavganın çok hayırlı sonuçlara kapı açacağına yorumlanır.

Rüyada Isırgan Otu İle Salata Yapmak

Rüyada ısırgan otu ile salata yapmak, aile hayatında karı kocanın birlikte romantik bir yemek yiyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!