RuyaTabirleri.com

Rüyada Isırmak

Rüyada ısırmak, farklı şekillerde tabir edilir. Rüyanın görülme şekline, niteliğine ve durumuna bağlı olarak yorum değişkenlik gösterebilir. Örneğin, bir kişi rüyasında birini severken ısırdığını görürse o kişiyle arasında kusursuz ve kopmayacak bir bağ kurulur. Fakat rüyayı gören kişi, kavga sırasında ya da kızgınlığından bir kişiyi ısırdığını görürse o zaman anlaşmazlık, kavga ve huzursuzluk yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Birini Isırmak

Rüyada birini ısırmak, rüya sahibinin o kişiyi gözünden bile sakındığına, bir dediğini iki etmediğini, baş tacı ettiğine ve ona karşı karşılıksız duygular beslediğine işaret eder. Eğer o kimse tanıdık değilse o halde rüya sahibinin karşısına çıkacak hayırlı ve iyi biriyle mükemmel ve katıksız bir dostluk kuracağına tabir edilir.

Rüyada Isırılmak

Rüyada ısırılmak, şanssızlık ve uğursuzluk anlamına gelir. Rüya sahibinin canın yanacağı sözler işiteceğine, haberler alacağına ya da çok tatsız ve olumsuz olaylar yaşayarak zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Akrebin Isırdığını Görmek

Rüyada akrebin rüyayı gören kişiyi ısırması, yanlış yollara gireceğine, dinden çıkacağına, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine yorulur. Rüya sahibi hem kendi hem de ailesinin şerefini iki paralık edecek bir takım kirli işlere bulaşacaktır.

Rüyada Yılanın Isırması

Rüyada yılanın ısırması, nahoş olaylar yaşanacağına, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine ya da hareketlerde bulunacağına işaret eder. Kişi, birkaç kuruş daha fazla kazanmak için kırk yılın hatırını bir anda silecek kadar hırslanacaktır.

Rüyada Bir Hayvanın Isırması

Rüyada bir hayvanın kendini ısırdığını gören kişi için zor günler geliyor demektir. Kişi, maddi zarara uğrayacak, rızkı ve kazancı kesilecek, geçim derdi içine girecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!