RuyaTabirleri.com

Rüyada İskambil Kağıdı Görmek

Rüyada iskambil kâğıdı görmek, rüya sahibinin hayallerine, dileklerine, dualarına ve hayatta gerçekleştirmek istediklerine tabir edilir. Plan, proje ve program yapmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin gerçekleşmesini istediği şeylerin peşinden giden, bazen hayali işler peşinde koşan bazen çok gerçekçi olabilen kimse olduğuna delalet eder. Bu rüya genel anlamıyla beyhude işlerin peşinden koşmaya tabir edilir.

Rüyada İskambil Oynamak

Rüyada iskambil oynamak, tek şekilde tabir edilmez. Rüyanın yorumu, iskambilin hangi amaçla oynandığına bağlı olarak değişir. Arkadaşlarla hiçbir kazanç elde etme amacı gütmeksizin oynanan iskambil şans ve mutluluk anlamına gelirken, kumar olarak oynanan iskambil, olumsuz ve kötü olayların yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada İskambil Falı Görmek

Rüyasında iskambil falı gören kişinin haram yollardan kazanç elde edeceğine, beddua ve ah alacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına işaret eder.

Rüyada İskambil Kâğıdı Almak

Rüyada iskambil kâğıdı almak uğursuzluktur. Şansın ve kısmetin kapanacağı, başarıların engellere takılacağına, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine delalet eder.

Rüyada İskambil Destesi Görmek

Rüyada iskambil destesi görmek, rüyayı gören kişinin gözyaşının ardından çok mutlu olacağı bir olay yaşayacağı ya da haber alacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin çok zor vereceği bir karar sonrasında mutlu günler yaşayacağına ve aldığı karardan pişman olmayacağına tabir edilir.

Rüyada İskambil Ası Görmek

Rüyada iskambil ası görmek, rüya sahibinin bilgisizliğinden faydalanacak olan bir kişi nedeniyle başının hiç yoktan yere belaya gireceğine, elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına delalet eder. Kişi için en kötüsü de günahsızlığını ispat edemeyip, aciz ve suçlu duruma düşeceğidir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İskambil Kağıdı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Berkay (16 Ağustos 2015 saat: 12:03)

  Rüyamda, çok severek ayrıldığım kız arkadaşım bana bir iskambil kağıdı verdi, kartı çevirip baktım kupa dört, aradan bir yıl geçti birgün caddede dolaşırken yerde bir iskambil kağıdı gördüm, aklıma hemen gördüğüm rüya geldi, kartı yerden aldım ve çevirip baktım ve yine kupa dört, bu nedir şimdi? Tesadüf mü? Yoksa bir işaret mi?

 2. Berkant (16 Temmuz 2015 saat: 09:00)

  Rüyanda kuzenim Merve ve onun sevgilisiyle sakin ve loş ışıklı bar gibi bir yerde bir masaya oturup bir kaç destekle pis yedili oynamaya başlıyoruz. Birkaç deste olduğunu biliyorum çünkü kart dağıtılırken 5 tane joker geliyor. Sonra ise gelen roketlerle beraber aşina olmadığım bir kart geliyor. Bu karta arkadan bakınca iskambil kağıdı gibi. Ancak önden bakarsanız şunu görüyorsunuz: bomboş bembeyaz bir kâğıt. Üzerinde ne kartın türüne ait ne de rakamına ait hiçbir şey yok. Sonra da oyuna başlamadan uyandım. Sizce anlamı nedir?

 3. serap (06 Haziran 2015 saat: 11:11)

  Rüyamda her yerde iskambil kağıtları vardı ve birden bire yok olmaya başladı. Rüyamda çığlık atmaya başladım. sonra bunun yanında bisikletle bindim ve bayırdan aşağıya doğru indim tekrar iskambil kağıtlarını gördüm ve yine yok olmaya başladılar.

 4. berna (07 Şubat 2015 saat: 10:10)

  Rüyamda iki arkadaşımla arabayla biryere gidiyorduk ve arabayı ben kullanıyordum çok lüks ve otomatik bir arabaydı. birden gittiğimiz yerde bir falcı çıktı. Beni çağırdı ve benim için çektiği tek iskambil kağıdı birli maça çıktı. Falcı tam ne anlama geldiğini söyleyecekken uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,