RuyaTabirleri.com

Rüyada İskambil Kağıdı Görmek

Rüyada iskambil kâğıdı görmek, rüya sahibinin hayallerine, dileklerine, dualarına ve hayatta gerçekleştirmek istediklerine tabir edilir. Plan, proje ve program yapmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin gerçekleşmesini istediği şeylerin peşinden giden, bazen hayali işler peşinde koşan bazen çok gerçekçi olabilen kimse olduğuna delalet eder. Bu rüya genel anlamıyla beyhude işlerin peşinden koşmaya tabir edilir.

Rüyada İskambil Oynamak

Rüyada iskambil oynamak, tek şekilde tabir edilmez. Rüyanın yorumu, iskambilin hangi amaçla oynandığına bağlı olarak değişir. Arkadaşlarla hiçbir kazanç elde etme amacı gütmeksizin oynanan iskambil şans ve mutluluk anlamına gelirken, kumar olarak oynanan iskambil, olumsuz ve kötü olayların yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada İskambil Falı Görmek

Rüyasında iskambil falı gören kişinin haram yollardan kazanç elde edeceğine, beddua ve ah alacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına işaret eder.

Rüyada İskambil Kâğıdı Almak

Rüyada iskambil kâğıdı almak uğursuzluktur. Şansın ve kısmetin kapanacağı, başarıların engellere takılacağına, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine delalet eder.

Rüyada İskambil Destesi Görmek

Rüyada iskambil destesi görmek, rüyayı gören kişinin gözyaşının ardından çok mutlu olacağı bir olay yaşayacağı ya da haber alacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin çok zor vereceği bir karar sonrasında mutlu günler yaşayacağına ve aldığı karardan pişman olmayacağına tabir edilir.

Rüyada İskambil Ası Görmek

Rüyada iskambil ası görmek, rüya sahibinin bilgisizliğinden faydalanacak olan bir kişi nedeniyle başının hiç yoktan yere belaya gireceğine, elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına delalet eder. Kişi için en kötüsü de günahsızlığını ispat edemeyip, aciz ve suçlu duruma düşeceğidir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: