RuyaTabirleri.com

Rüyada İskele Görmek

Rüyada iskele görmek, iki türlü anlamı vardır. Birincisi, yapılacak işlerin doğru bir şekilde ilerlemesine, atılan adımların doğru olduğuna ve çalışmaların meyvesini verip para ve mal kazandırmaya başladığına delalet edilir. İkinci olarak, işlerin bozulmasına, iş hayatında sorunlar yaşanmasına ve kesatlaşan işler yüzünden para ve mal kaybına işaret edilir. Aynı zamanda deniz yoluyla yapılacak bir yolculuğa yorumlanır.

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada gemi görmek, gemi rüyaları iki şekilde tabir edilir. Birincisi, rüyada görülen temiz ve aydınlık bir gemi, iş hayatında ve aile hayatında başarı kazanılacağına ve çalışmanın her safhasının gerekli şekilde ilerlediğine ve doğru yolda olunduğuna işaret eder. İkincisi; görülen geminin içi pis ve loşsa eğer, yapılan işlerin boşa kürek çekmek olduğuna, parasal sorunlar yaşanacağına ve iş hayatında zarar edileceğine yorulur.

Rüyada Deniz Feneri Görmek

Rüyada deniz feneri görmek, epey bir zaman önce hazırlığına girişilen ve çıkılması için türlü planlar yapılan bir yolculuğa ya da seyahate çıkmak anlamına gelir.

Rüyada Kayık Görmek

Rüyada kayık görmek, Allah yolunda kazanılan malın mülkün yine bu yolda harcanmasına ve fakir fukaranın sevindirilmesine yorumlanır.

Rüyada Kayık Küreği Görmek

Rüyada kayık küreği görmek, korkunç, kötü ve hatalı işlerden kurtulup huzura kavuşmaya ve kötü gidişe bir dur denileceğine ve doğru yolun bulunup ilerlediğine delalet eder. Aynı zamanda, yaşanan sorunların çözümüne destek olacak ve dost ve arkadaşlara işaret eder.

Rüyada Balıkçı Görmek

Rüyada balıkçı görmek, rüyayı gören kişinin, aile bireylerini ve iş arkadaşlarını üzdüğüne, onlara karşı kötü davrandığına ve dolandırdığına delalet eder.  Rüya sahibinin, hayatındaki adamların sorunlarıyla tek tek ilgilenecek bir kişiliğe sahip olduğuna ve bulunduğu yerden başka bir yere taşınacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!