RuyaTabirleri.com

Rüyada İskelet Görmek

Rüyada iskelet görmek, yaşam enerjisine, hayatta kalmak için canla başla mücadele vermeye, yaşam sevinci içinde olmaya işaret eder. Uzun ve sağlıklı bir ömür anlamına gelir. Bazen büyük bir servetin sahibi olmaya tabir edilir. Rüyada iskelet görmek, başka şekillerde de tabir edilmektedir. Rüya sahibinin özünü ve geldiği yeri unutmasına yani asimile olmasına tabir edilir. Kişi, kendini ve aslını inkâr ediyor diye yorumlanır.

Rüyada İskelet Kafası Görmek

Rüyasında iskelet kafası gören kişi düşünmeden konuşarak ya da düşünmeden hareket ederek, bazı dostlarını incitecek ve yaralayacak demektir. Rüya sahibi kendisinden hiç beklenmeyen bir davranışta bulunarak herkesi hayal kırıklığına uğratacak ve bir anda gözden düşecektir diye yorumlanır.

Rüyada İnsan İskeleti Görmek

Rüyada insan iskeleti görmek, rüya sahibinin sevdiği kişilerin sağlık haberlerini alarak mutlu olacağına tabir edilir. Ayrıca ayrı olanların kavuşmasına işaret ettiği yorumu yapılır.

Rüyada Hayvan İskeleti Görmek

Rüyasında hayvan iskeleti gören kişi maddi anlamda kayıplar yaşayacak hem çok zor durumda kalacak hem de çok üzülecek demektir. Kişi, alın teri ile kazandıklarını bir anda kaybedecek ve büyük bir yıkım yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada İskelet Gömmek

Rüya sahibinin kötü alışkanlıklarını yenmesine ve daha rahat bir yaşam sürmesine delalet eder. Bu sayede kişi daha esnek bir bakış açışı kazanacak ve çok daha huzurlu olacak, eskisi gibi öküzün altında buzağı aramayacak demektir.

Rüyada İskeletin Canlandığını Görmek

Rüyada iskeletin canlanıp hareket ettiğini görmek, paspal bir kişi ile tabir edilir. Bu kişi yaşamı boş vermiş, hayatta gözü olmayan, öylesine yaşayan ve gün dolduran kişi haline gelmiş demektir. Bazıları kendisine acıyarak bakarken bazıları da seçtiği bu yaşam şekli nedeni ile kendisini ayıplayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!