RuyaTabirleri.com

Rüyada İşkembe Görmek

Rüyada işkembe görmek, rüya sahibinin zahmet çekeceği bir dönemin geldiğine delalet eder. Şansızlık, uğursuzluk ve kısmetsizlik olarak yorumlanır, rüya sahibinin sakin ve düzgün giden hayatının bozulacağı, sorunların ve çözümsüzlüklerin baş göstereceği, bazı kişilerle arasının bozulacağı, keyfinin kaçacağı ve huzursuzluk yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada işkembe görmek her durumda da talihsizlik olarak yorumlanır ve üst üste yaşanacak aksiliklere delalet eder.

Rüyada İşkembe Temizlemek

Rüyada işkembe temizlemek, adını aklamaya tabir edilir. Rüya sahibinin de adının karışacağı şaibeli bir olayın yaşanması fakat kişinin suçsuzluğunu ispat edip, aslanlar gibi aklanacağı anlamına gelir, rüya sahibi bu olay üstüne bir de ödüllendirilecektir.

Rüyada İşkembe Pişirmek

Rüya sahibinin şimdi vereceği bir kararın, yarınlarını olumlu yönde etkileyeceğine, tabir yerindeyse şimdi diktiği bir fidanın ileride bol bol meyvelerini yemesine işaret eder.

Rüyada İşkembe Dolması Yemek

Rüyada işkembe dolması yemek, rüya sahibini çok mutlu edecek, heyecanlandıracak ve neredeyse aklını başından alacak kadar güzel bir haber almasına tabir edilir. Rüya sahibi bu haber üzerine hummalı bir hazırlık içerisine girecek demektir.

Rüyada İşkembe Çorbası Görmek

Rüya sahibinin, hızlı ve doğru kararlar vererek, rakiplerinin önüne geçmesine ve işinde başarılı olan kişiler listesinde ön sıralara yerleşmesine yorulur.

Rüyada İşkembe Çorbası İçmek

Rüyada bir şeyler yemek içmek, genelde kısmet olarak yorumlanır. İşkembe çorbası da rüya sahibinin eline geçecek olan kazanca ve kazancın miktarına delalet eder. Kişi, geceleri uyumadan çalıştığı bir proje sayesinde büyük bir başarı sağlayacak ve büyük meblağlarda paralar kazanacak demektir.

Rüyada İşkembe Doldurmak

Rüya sahibinin çalışmak konusundaki miskinliğine yorulur. Kişi, iş bulup çalışmak yerine yokluk yaşayıp bunun kötü kaderiymiş gibi yorumlamayı tercih ediyordur diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: