RuyaTabirleri.com

Rüyada İşkence Görmek

Rüyada işkence görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin rahat bir hayatı olacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine ve hayatının da yoluna gireceğine işaret eder. Keyfin ve ağız tadının yerine geleceğine, hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına ve sorunların halledileceğine tabir edilir. Şans ve kısmet anlamına da gelir.

Rüyada İşkence Etmek

Rüyada işkence etmek, iyi değildir. Rüya sahibinin umutlarını yitireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine işaret eder. Başarısızlık yaşamaya ve zorluğa düşmeye tabir edilir.

Rüyada İşkence Yapıldığını Görmek

Rüyada işkence yapıldığını görmek, rüyayı gören kişinin küçük de olsa hayatını aksatacak, işlerini geri plana atacak ve bir süre sadece kendisi ile meşgul olmasını gerektirecek bir takım kişisel sorunların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Tecavüz Edildiğini Görmek

Rüyada tecavüz edildiğini görmek, musibetlerle karşılaşmaya, art niyetlerle girişeceği işlerde, kendi bindiği dalı keseceğine, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada tecavüze uğradığını görmek, rüya sahibinin başına hiç istemeyeceği bir olay geleceğine ve bu olayın kendisini çok olumsuz etkileyeceğine, uzun süre bu olayın etkisinden kurtulamayacağına yorulur. Meslek hayatından çok günlük hayat ile ilgili olarak yaşanacak bir sıkıntı olarak ifade edilir.

Rüyada Birine Tecavüz Edildiğini Görmek

Rüyada birine tecavüz edildiğini görmek, kişinin birine haksızlık edeceğine ya da iftira atacağına fakat durumun anlaşılması ile kendisinin rezil olacağına ve yüzünün kızaracağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: