RuyaTabirleri.com

Rüyada İskender Görmek

Rüyada iskender görmek, kişinin, hayal ettiği ve uzun zamandan beri yapmak amacıyla plan kurduğu bir şeyleri yapmak için birçok herhangi bir zorluk atlatması gerekmeyeceğine, bu yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, istediği herşeye ulaşabileceğine ve rahat bir gün yüzü görüleceğine alamet eder.

Rüyada İskender Yediğini Görmek

İş hayatı içinde çok iyi yerlere gelineceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına tabir edilir. Ayrıca, kazancın günden güne daha da artacağına işaret eder.

Rüyada İskender Yapmak

Çok güzel ve bol kazançlı gelişmelere imza atılacağına, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine ve aile ile birlikte rahatlık içinde yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Büyük İskender’i Görmek

İş hayatında gerçekleştirilen başarılı çalışmaları, aile hayatındaki mutluluğu ve insanlar tarafından sevilmeyi çekemeyen bir kişi tarafından kötülük görüleceğine, ancak kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, bu işler sayesinde çok büyük fırsatlar ele geçirileceğine, çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine ve hayırlı ve güzel günler görüleceğine tabir edilir.

Rüyada Adana Kebap Görmek

Çok büyük sorunlar çok üzücü olaylar ile karşı karşıya gelineceğine, yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, her gün biraz daha sıkıntıya düşüleceğine, nerdeyse çaresiz bir hale gelineceğine ancak daha sonra edilen dualar ve gösterilen azim sayesinde işlerin yoluna gireceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!