RuyaTabirleri.com

Rüyada Islak Görmek

Rüyada ıslak görmek, görülen nesneye veya duruma göre anlam değiştirir. Islak bir zemin kişinin hayatının tehlikede olduğuna ve pek çok düşmanı olduğuna delaletken aynı zamanda da dikkatli olunması konusunda önemli bir uyarı demektir. Islak bir el gören kişinin yanında bulunan ve çok güvendiği birinin yapacağı büyük bir yanlışa veya kötülüğe işarettir. Islak bir yol rüya sahibinin aldığı kararların yanlış olduğunu ve bir an önce başka bir tercih yaparak hayatını daha güvenilir bir zemine çekmesi gerektiğini vurgular. Islak bir mendil görmek ise alınacak bir yardıma, ıslak saç görmek ise aile içinde çıkacak bir sorunun çok uzun süre kişinin başını ağrıtıp, huzurunu kaçıracağına alamet eder.

Rüyada Islak Zemin Görmek

Uyarı olarak ele alınması gereken bir rüyadır ve kişinin şu an içinde bulunduğu şartların kendisine hayır getirmeyecek olduğuna, iş konusunda büyük bir çöküş yaşayabileceğine ve yatırımlarını doğru yapmadığına, gittiği yolun hem kendisi, hem de ailesi için çok tehlikeli sonuçlar doğuracağına delalet eder. Islak zemin görmek kişinin acilen hayatı hakkında tedbir alması ve dikkatli davranması gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Islak El Sıkmak

Büyük bir yanılgı içine düşüleceğine, kişiye iyi görünen ancak gerçekte ona zarar vermek için planlar yapan, büyük bir düşmanla karşılaşmak, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalmak anlamına gelir. Islak el sıkmak yanlış anlaşmalar yapılacağına ve kişinin menfaatine olduğunu düşünen olayların aslında ona zarar verecek durumlar olarak karşısına çıkacağının sinyallerini verir.

Rüyada Islak Görmenin Psikolojik Yorumu

Güvensizlik sembolüdür. Çocukluğunda çok fazla acı çekmiş, baskı görmüş ve kötü insanlarla karşılaşmış olanların yaşama karşı duydukları güvensizliği ve tedirginliği işaret eder. Bu rüyayı görenler kimseye güvenmezler ve hiç dostları olmaz. Kimseye sırlarını vermez ve duygularını açıklamazlar. Genellikle içe kapanık ve aşırı şüpheci bir kişiliğe işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Islak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Volkan (30 Eylül 2016 saat: 02:24)

    Merhaba iyi geceler şöyle bir rüya gördüm rüyada bri sevdiğim insanın kızı veya yeğeni gelecekmiş gibiydi herkez onu bekliyordu bende kız arkadaşımı kıskandırmak için bir kız geleceğiini söylüyordum trafiğe doğru yürüyordum polisler filan vardı etraf kalabalıktı ardından bir anda stadyum gibi bir yerden geçerken bir grup insan bagrıyorun önlerindeki kalabalığa doğru koşuğ taşlarken yakın diye haykırım küfrediyorlardı tabi ardından oraya çok yakınnbir cafede ailem oturuyordu onların yanına gittim orda olayo anlattım onlarda teleşlandılar korktular daha sonra ablamın en küçük oğlu sırılsıklamdı hala kafasından süzülüp su damlaları çenesinin dibinden göğüsüne doğru süzülüyordu birde silah gördüm kendimdede vardı tabanca unutmadan ailemin yanına geldiğimde orda hayal kurdum yalnız olmasaydım silahlı yanımda çok insan olsaydı cephe alsaydım diye gözümdede canlandırdım bir ara rüyanın içinde iyi geceler teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,