RuyaTabirleri.com

Rüyada Islatmak

Rüyada ıslatmak, iş konusunda ciddiyetsiz çalışmak ve bu nedenle sürekli ihtar almak anlamına gelirken, kişiye karşı bir uyarı olduğu da düşünülmelidir. Düzensiz davranışların, sorumluluk alınan konularda başarısızlık yaşamanın ve sıkışılan anlarda suçu başkalarına atmanın sonucunda yöneticilerle arası bozulacak olan kişinin işine son verileceğini de bildirir. Yanlış gidilen bir yolda ısrar etmek, insanların verdiği öğütleri dinlememek ve burnunun dikine gidip, ego ile hareket etmek manasındadır. Aşırı bencil bir tutum içinde olan rüya sahibinin ailesi tarafından dışlanacağını ve ciddiye alınmayacağını, başı sıkışsa dahi sevdiklerinin kendisine inanmayacağını, geçmişte çok fazla yalan söylemiş olunduğu için kimsenin kişiye inanmayacağını da tabir eder.

Rüyada Altını Islatmak

Büyük bir korku geçirmek anlamına gelir ve trafik kazası, yaralanma, saldırıya uğrama şeklinde vuku bulacak bir olayın kişide endişeye ve paniğe neden olacağını delalet eder. Yetişkin birinin altını ıslatması işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağını, evli bir kadın için eşinin kendisinde ayrılma teklifinde bulunacağını ve üzüntü yaşanacağını tabir eder. Genç kimseler için henüz yetkin olunmayan, tecrübe geliştirilmeyen bir işe girişip, mahcup duruma düşmek, kendisini kanıtlamak yerine daha da komik duruma düşmek, gururun incinmesi ve içine kapanmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Halıyı Islatmak

Aile bireylerinin arasındaki birliğin zarar görmeye başlayacağını, özellikle kişilerin güvensizlik yaşamalarından dolayı birbirlerine sırlarını anlatmayacaklarını ve giderek herkesin kendisine ait bir hayat yaşayacağını, aile birliğinin sarsılacağını alamet eder. Halıyı ıslatan kişi yaşlı ise, çocukları tarafından dışlanır ve saygısızlığa uğrar. Bekar erkekler için görüştükleri kız arkadaşlarının kendilerini kandırmaya veya oyalamaya yönelik hareketler içine girmesinden dolayı yaşanacak ayrılığa yorulur.

Rüyada Islatmanın Psikolojik Yorumu

Yoğun bir endişe göstergesidir. Özellikle hayati tehlike atlatan veya kendisini hala tehlikede gören kişilerin yaşadığı aşırı stresin gece rüyada ortaya çıkmış halidir. Rüya sahibinin hayatındaki hiçbir şeye, kimseye güvenemediğini, aşırı kuşkucu bir kişi olmaya başladığını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!