RuyaTabirleri.com

Rüyada İşleme Görmek

Rüyada işleme görmek, kişinin el emeğiyle kazanacağı bereketli paraya ve her daim eli bol bir insan olarak anılacağına alamettir. Herkese yardım eden rüya sahibinin, elinden geldiğince yoksulların ve ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam edeceğini, takdir toplayan davranışları ve yüce gönlü sayesinde bolca hayır duası alacağını, aksiliklerden, nazardan, kem gözlerden ve kötülükten uzak, müreffeh bir hayat yaşayacağını, verdikçe daha da çok kazanacağını bildiren hayırlı bir rüyadır. Birden fazla evlat sahibi olmaya ve ebeveyn olarak her zaman saygı görmeye, eşi tarafından el üstünde tutulmaya yorumlanır. Küçük bir işletme sahibi olmaya, bayanlar için yeteneklerini ortaya koyarak para kazanabilecekleri bir işe sahip olmaya da tabir edilir. Genç kişiler için küçük bir işle başlayacakları kariyerlerine zamanla daha büyük firmalarda, önemli pozisyonlarda alacakları görevlerde devam edeceklerine ve yine genç yaşlarında isimlerinden övgüyle söz edilen, kıskanılan bir hayata sahip olan kimseler haline geleceklerine delalettir.

Rüyada Altın İşleme Görmek

Allah vergisi bir yeteneğe sahip olmak anlamına gelen rüya, kişinin bu özelliği sayesinde çok büyük paralar kazanacağına ve statü elde edeceğine yorumlanır. Devlet işlerinde rol almaya, adından gelecek nesillerde dahi söz ettirecek önemli başarılara imza atmaya ve yüksek bir hayat standardına delalettir. Rütbe edinmek, alınacak bir kararla hayatını baştan sona değiştirmek, maddi sıkıntılardan kurtulmak ve bugüne kadar yaşanan onca dertten kurtulup, çok mutlu bir hayat sürmek anlamına da gelir.

Rüyada Gümüş İşleme Görmek

İyi huylu, güzel konuşan, kabinde kötülük olmayan, herkese iyiliği dokunan hayırlı bir insanla yuva kurmak demektir. Kişinin evlatlarının da çok güzel huylara sahip olacaklarını ve her zaman büyüklerine saygı gösteren, manevi değerlere sahip çıkan kişiler haline geleceklerini, kendileriyle gurur duyulmasını sağlayan işlere imza atacaklarını da tabir eder.

Rüyada İşleme Görmenin Psikolojik Yorumu

Çoğalma isteği anlamına gelir ve özellikle erkekler için soylarının sürmesi konusunda sabit fikirli davrandıklarını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!