RuyaTabirleri.com

Rüyada İşlerinin Bozulduğunu Görmek

Rüyada işlerinin bozulduğunu görmek tersine yorumlanır ve kişinin yaptığı işten daha fazla kazanç elde edeceği güzel bir döneme girdiğini, sıkıntıları varsa kurtulacağını, arkasına yaslanıp hayatın tadını çıkaracağını ifade eder. Rüyanın tamamına göre yorumlanması gerekse de genel olarak umut edilen her şeye kavuşmak için gösterilen çabaların karşılıksız kalmayacağını bildirir ve dua edilen bir meselenin yakında çözüme kavuşacağını müjdeler. Rüya sahibinin mevcut yaşantısını ve elindekileri koruyabilmek adına yeni tedbirler alacağını, belki bir şeyden vazgeçeceğini ama sonucunda kazancının çok daha büyük olacağını ifade eder. Diğer yandan gelecek bir iş teklifinin ya da ansızın ortaya çıkan büyük bir fırsatın kişinin tüm yaşantısını değiştireceğini, yaşamındaki olumlu yeniliklerin rüya sahibinin bakış açısında da değişikliklere neden olacağını bildirir.

Rüyada İflas Ettiğini Görmek

Bir bitişin, ayrılığın, kişiye azap veren bir durumun sona ereceğinin ifadesidir. Değer verilen birinden vazgeçmek ya da çalışılan bir işten istemeyerek ayrılmak, kendi işini kurmak adına risk almak demektir. Büyük bir değişimin kapıda olduğunu bildiren rüya, yapılacak seçimler ne olursa olsun sonucun kişi için hayırlı olacağını, özellikle iş hayatında büyük kararlar alınacağını ve değişiklikler yaşanacağını ifade eder.

Rüyada İşsiz Kalmak

Bazı bireysel ihtiyaçların karşılanmasında güçlük çıkacağını ve mali yaşantıda bazı olumsuzlukların yaşanacağını tabir eder. Rüya sahibinin bir suçlamayla karşılaşabileceğini de bildiren rüya, aşırı maddeci yaklaşımın kişiyi bencilliğe iteceğini, bu nedenle yakın çevresinde bazı arkadaşlarla arasına soğukluk gireceğini delalet eder. İşsiz kaldığını gören kişiler bir kayıp yaşarlar ama bu kayıp genellikle maddi konulardadır. Kişinin duygusal davrandığı için önceliklerini iyi tayin edemediğini bu nedenle bazı sıkıntılar yaşayacağını işaret eder.

Rüyada İşlerin Bozulduğunu Görmenin Psikolojik Yorumu

Ruhsal açıdan kendini yetersiz ve eksik görmek, her an kötü bir haber alacak veya olumsuz bir durumla karşılaşacakmış gibi hissetmek anlamına gelir. Rüya sahibinin düşüncelerinde dağınıklık yaşadığını ve konsantrasyon sorunu yüzünden işinde bazı problemlerle karşılaştığını, düzeninin bozulmasından korktuğunu ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: