RuyaTabirleri.com

Rüyada Istakoz Görmek

Rüyada ıstakoz görmek, rüya sahibinin, yıllardır gülmeyen talihinin artık güleceğine, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine delalet eder. Yapılmak istenen işler için gereken paranın bulunmasına, yarım kalan hayallerin tamamlanmasına ve uzun zaman sonra şansın gülmesine işaret eder. Aynı zamanda, yaşanan sorunların ardından çok iyi bir şansa kavuşulacağına, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine ve zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına yorumlanır.

Rüyada Istakoz Yemek

Rüyada ıstakoz yemek, rüyayı gören kişinin kendisine olan özgüvenine, elinin çabukluğuna ve girdiği her işte büyük başarılar kazanacağına delalet eder. Aynı zamanda, içinde bulunulan durumdan ötürü kazanılan malın ve paranın tüm kapıları açacağına işaret eder

Rüyada Karides Görmek

Rüyada karides görmek, yakın çevredeki bazı insanlar tarafından yapılacak ihanete ve aldatmacaya, yaşanan sorunların daha büyüyeceğine ve rüya sahibinin üzülüp kahrolacağına yorulur.

Rüyada Karides Yemek

Rüyada karides yemek, rüya sahibinin aldatılmasından dolayı çok üzülmesine, kendisine yapılan bu haksızlıklardan ötürü içine kapanmasına ve insanlara küsmesine, kurduğu hayallerin suya düşmesine delalet eder.

Rüyada Yengeç Görmek

Rüyada yengeç görmek, sert mizaçlı, dostu için canını bile verebilecek birisiyle tanışmaya ve dost olmaya işaret eder.  Rüyayı gören kişiye kalacak bir miras ya da servetin olduğuna ve sevgililerin sık sık buluşacaklarına delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin yaşamında enteresan şeylerin ve birçok karışıklık olacağına yorumlanır.

Rüyada Yengeç Yemek

Rüyada çok uzak bir yerden gelecek, hayırlı ve sevinçli bir mesaja delalet eder.

Rüyada Kalamar Görmek

Rüyada kalamar görmek, rüyayı gören kişinin kendisini hayata karşı küskün, yorgun ve kaybetmiş gibi hissetmesine işaret eder.

Rüyada Kalamar Yemek

Rüyada kalamar yemek, sorunlarla girişilen mücadeleye devam etmeye ya da geri çekilmemeye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!