RuyaTabirleri.com

Rüyada İstanbul Görmek

Rüyada İstanbul görmek, rüyayı gören kişinin, hayatında çok hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına ve sıkıntıların ve yaşanan üzücü olayların üzerine temiz bir sayfa açılacağına delalet eder.

Rüyada İstanbul Boğaz Köprüsü’nü Görmek

İş hayatında ve ile hayatında çok zor günler geçiren rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük çabalar göstererek uzun zamandan beri yaşadığı maddi sorunları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına rivayet eder.

Rüyada İstanbul Denizi’ni Görmek

Rüyayı gören kişinin, yaşadığı zorlukların, aile içindeki sıkıntılarının ve maddi sorunlarının çözümünde yüksek bir mevkideki resmi bir görevlinin yardımcı olacağına, bu sayede işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine ve aile bireyleri arasında yaşanan sürtüşmelerin son bulacağına işaret eder.

Rüyada İstanbul Boğazını Görmek

Uzun yıllardan beri hayallerini gerçekleştirmek isteyen rüya sahibinin, iş hayatının gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına ve uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada İstanbul Boğaz Geçmek

Yakın bir zaman içinde karşılaşılacak ailevi bir sorun yüzünden uzun bir süre devam edecek bir üzüntünün başlayacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İstanbul Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gkidil (14 Ocak 2015 saat: 02:36)

  rüyamda İstanbul boğaz köprüsünün Avrupa yakasında köprü direkleri üstüne çıkıyoruz. yanda yeni yapılmış çok güzel bir rekrasyon alanı varmış. eski iş arkadaşlarımdan biri var adı Türkay o ,kızı,eşi ,ben,ve küçük kızım varız. ordan karşıya bakılan bi yer var. çok berrak masmavi bir deniz ve güzel bihava da Topkapı sarayı tarafını görüyoruz. ama çok yakındaymış gibi görüyorum. diğer yanda kapalı bir havuz ortamı varmış çocukları oraya yüzmeye götürüyorlarmış . oraya bakıyoruz. sonra yine çayırlıkta dolaşıyoruz. ama bi yandanda düşceğiz diye tedirgin oluyorum.
  gerçek yaşamda eşimden boşanıyorum. mahkeme sürüyor. gördüğüm eskii arkadaşımda eskiden bana aşık olan biriydi. bir anlamı var mı bilmiyorum.

 2. zuhal (13 Ekim 2014 saat: 16:58)

  Rüyamda istanbuldaydım bayağı yüksek biyerde merdivene benzeyen bişeyin üzerinde duruyordum.durdugum yerin dısında istanbulu kazanan arkadaslarım vardı birde istanbulu deli gibi seven orda olmak isteyen ama baska biyerde okuyan bir arkadasım daha vardı.bana gel deyip elini uzatıyordu ben asagiya ona bakıp ayağımı uzatıp geri cektim korkuyorum gelemem dedim.simdi ben baska bir sehirdeyim.ama istanbula deli gibi geciş yapmak istiyorum.bu rüyayı sınava hazırlanırken görmüştüm.

 3. güneş (17 Mart 2014 saat: 07:27)

  uzay gemisine benzeyen mor bir arabayla uçak gibi uçuoyrdu ve istanbula gidiyorduk iki arkadaş baayan arkadaşımla. bende bayanım bu arada, dört koltuğu vardı uçağın ama ikisi yan yana duruyodu ikisi tek tek duruyodu. ben o tek duran koltukların öndekine oturuyordum ve birden havalandık .denizden yükselip istanbuldaki boğaz sularına indik .uçak veya araba ,kıyıya kadar çıktı kıyıya çıkarken orda duran kayığa benzeyen plastikten yapılı birçok şey vardı ,onlara çarptı. kırılan bişey olmadı tabi
  .yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,