RuyaTabirleri.com

Rüyada İstanbul’u Görmek

Rüyada İstanbul’u görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki kalabalığa, eğlenceye, sanata ve okumaya olan düşkünlüğüne, yaşama olan bağlılığına ve tükenmez bir enerjisi olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisi ve hayatı ile ilgili köklü değişiklikler yapmak ve yaşamında yeni bir sayfa açmak niyetinde olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisine iyi geleceği inancıyla mekân değişikliği yapmaya ve yeni bir yere taşınmaya karar verdiğine yorulur.

Rüyada İstanbul’u Gezmek

Rüyayı gören kişinin kendisine zevk, heyecan, huzur ve mutluluk verecek bir yere gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin kişinin ruhunu dinlendirecek, duygularını harekete geçirecek, kafasını boşaltmasına yardımcı olacak bir yola çıkacağına, gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına alamet eder.

Rüyada İstanbul’u Fethetmek

Rüyayı gören kişinin toplum içinde yer edinmesine, ön plana çıkmasına, sivrilmesine, takdir toplamasına ve saygınlık edinmesine vesile olacak hayırlı işler yapacağına ve amacına da nail olacağına delalet eder. Bu rüya, uykusunda İstanbulu fethettiğini gören kişinin itibarının artacağını gösterir.

Rüyada İstanbulda Gezmek

Rüyayı gören kişinin eğlenceli yerlere gideceğine, güzel zamanlar geçireceğine, yeni kişilerle tanışacağına, yeni yerler göreceğine ve kendini adeta tüy gibi hafif hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada İstanbul’a Gideceğini Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni planları olduğuna, hem yakın gelecek hem de uzak gelecek için bir takım düşünceler taşıdığına ve bunları gerçekleştirmek adına atılım yapmak istediğine rivayet edilir. Rüya sahibinin planlarını gerçekleştirmek için doğru zamanı beklediğine ve fırsat elde etmeye çalıştığına delalet eder.

Rüyada İstanbul Boğazını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerinin sınırlarının olmadığı anlamına gelir. Rüya sahibinin engin hayalleri olduğu, bunlardan hiçbir zaman vazgeçmediği ve onlar sayesinde hayata tutunduğu anlamına gelir. Kişi, gerçekleşsin ya da gerçekleşmesin sadece hayal etmekten dahi mutlu oluyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İstanbul’u Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. erdem (19 Aralık 2015 saat: 10:11)

    Ruyamda bir iş için istanbula gidiyorum. Kadigim yerin yakinlarindaki yerlerde dolaşırken varoş bir otelde esiminde benim akamdan geldigini ve o otelde kaldığını goruyorum. Beraber onun istanbuldaki arkaslari ile (hepsi tanımadığım insanlar) vakit geciriyoruz. Bu vakit sirasinda temek yerken kuzenimle karsilasiyoruz. Daha sonra esimin arkaslari ile birileri ile kavga ediyoruz. Sonra vu kavga ettigimiz insanlari polis topluyor. Daha sonra kaybolan biseyi aramaya bir parkin gorevlisine soruyorum. Oda beni boyle mahsen gibi bir yerde olabileceğini soyluyor. Beraber oraya giriyoruz. Otda bi bekci kopegi saldiriyor fakat yanima gelemiyor. Vilam as yip cikiyoruz ordan. Daha sonra donme vakti geliyor fakat esim sonmek istemiyor. Benimde onla kalmami istiyor. Ben gitmek istiyorum. Otelin sekli bir anda degisiyor bahce icinde icinde uysal bir kopek olan varos bir öğrenci pansiyonuna donuyor. Surekli esim kalmak icin yollar sriyor ben ise gitmek icin. İkimizin ortak arkadaslari (bunlar tanidik arkadaslar) arabada bizi bekliyolar. Biz saatlerce o cumaya kadar kalalim ben ise isim var gidelim tartismasindayiz. Ben sen kalacaksan babanla kal diyorum.( Fakat basi olarak gördüğüm benim bir arkadasimin babasi esimin degil) esyalarimi topluyorum ben ve otelden cikiyorum Arkadaslarimizin yanina geçiyorum ve gidip gitmemek tartismasi halen devam ediyor. Ardaslar yola cikacak halen bizi bekliyor. Gec saat oluyor. Ben kendi hesabumi ödemeyw gidiyorum ki esimin ve basbasi olarak gordugum kisin butun esalari toplanip bakrtlenmis. Hesabi oduyorum fakat bir kusmini esimin babadi olarak gordugum kisin gomlek cebinden aliyorum. Esalari arabanin oraya goturuyoruz.wc gidiyorum. Wc de cakmakci goruyorum. Cakmakcidan lozelikle lazerli cakmak istiyorum gosterdiklerini begenmiyorum. Cakmakcidan ciktigimda elimde baska bir cakmakla cikiyorum yinec lazerli. Donuyorum arkadaslarim yok. Boylece uyandim…

  2. Hilal (14 Mart 2015 saat: 11:36)

    Merhaba, ruyamda beyaz kabarik bir gelinlikle istanbulda dolasiyordum. Yanimda bir arkadasim ve kim oldugunu hatirlamadigim insanlar vardi. Gelinlikcilerin oldugu bir pasaj hatirliyorum. Once pasajda, sonra sokaklarda dolasiyordum istanbulda hava guzeldi. Anlami nedir? Tesekkur ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,