RuyaTabirleri.com

Rüyada İstediğini Görmek

Rüyada istediğini görmek, rüyanın niteliğine, yani kişinin rüyasında neyi istediğini görmesine bağlı olarak değişmektedir. Bu tarz rüyalarda, her rüyanın ayrı yorumu bulunmaktadır. Örneğin rüya sahibi aslında kendisinin gerçekte sahip olduğu bir şeyden uykusunda yoksun olduğunu görür ve onu imkânı olmayan, darlık ve geçim derdi çeken birinden istediğini görürse rüyayı gören kişinin günahkâr olacağı bir iş yapacağına yorulur.

Ya da; rüya sahibinin uykusunda birinden ne olduğu fark etmeksizin bir şey istediğini görmesi, o kimsenin rüyanın tam aksine, kimseye muhtaç olmamak ve kendi ayakları üzerinde durmak için çabaladığına işaret eder.

Rüyada Para İstemek

Hayırlara alamet eden bir rüya değildir. Rüya sahibinin üzülmesine, ağlayıp sızlamasına ve dövünmesinde neden olacak musibetli bir durumun ortaya çıkacağı anlamına gelir. Kişi, evden çıkmak istemeyeceği, dalgın, düşünceli ve mutsuz olacağı günler yaşayacak demektir.

Rüyada Helallik İstemek

Rüyasında helallik istediğini gören kişinin hayattan yana çok büyük bir arzusu olduğu, sebat etmesi, inanması, çalışması ve mücadeleden vazgeçmemesi halinde ona mutlaka kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibi için mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Su İstemek

Pek de iyi düşünceleri olmayan, arada laf getirip götüren ve insanları birbirine düşürmekten keyif alan bir kimsenin varlığına yorulur ve rüyayı gören kişinin çevresindeki kimselere dikkat etmesi gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada Boşanmak İstemek

Rüyayı gören kişinin çevre ve meslek değiştireceğine yani rüya sahibinin hayatında köklü yenilikler meydana geleceğine delalet eder. Görev nedeni ile şehir ya da ülke değişikliği yapmaya alamet eder.

Rüyada Dua İstemek

Feraha ermeye, düze çıkmaya, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşmaya, işlerde başarı elde ederek terfi etmeye, hastalıklardan, korkulardan ve şüphelerden kurtulmaya ve huzuru bulmaya rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,