RuyaTabirleri.com

Rüyada İstemeye Gelinmesi

Rüyada istemeye gelinmesi, kişinin elde edeceği bazı fırsatlardır. Bu rüya gören kişi için özellikle ticaret hayatında başarılı olma ve birtakım sıkıntılardan kurtulma anlamlarına gelmektedir. Rüyada bir kızın kendisini istemeye geldiklerini görmesi, yakın zamanda kısmetinin açılarak evlenmesine delalet eder. Evli bir kimse için bu rüya aile hayatında baş gösterecek bazı huzursuzlukların daha sonra tatlıya bağlanmasına işaret eder. Rüyada isteme gelen kişilere olumlu yanıt vermek yakın zamanda yeni bir meslek edineceğinize veya iş değişikliğinde bulunacağınıza yorumlanmaktadır. Olumsuz yanıt vermek ise elinize geçecek fırsatları değerlendiremeyeceğin anlamına gelir.

Rüyada Görücü Görmek

Rüyada kendisine görücü geldiğini gören kişi ya iş yaşantısında önemli bir atılım yapar ya da bu rüya yakın zamanda evlenmeye ve düğüne işarettir. Görücü rüyaları kişinin elde edeceği hayırlara işaret eder. Bu hayırlar özel hayatınızda olabileceği gibi iş yaşantınızda da olabilmektedir. Rüyada bir kişi kendi kızına herhangi gir görücünün geldiğini görürse, bu rüya kızını yakında evlendireceği anlamına gelmektedir. Eğer böyle bir rüyayı evli bir kişi görürse geçimini kolaylıkla kazanacağına işaret eder. Rüyada zengin ve iyi görücü dünya hayatında güzel bir yaşama ve uzun ömre delalet ederken; fakir ve kötü bir görücü ise yaşayacağınıza bazı sıkıntılara delalettir.

Rüyada Görücüye Çıkmak

Rüyada görücüye çıkan kişi, birçok fırsat içinden bir tanesine karar vermek zorunda kalır. Bu rüya kişinin başına gelecek güzel olaylara ve hayırlı hadiselere de işarettir. Rüyada görücüye kahve yapan kimse, başarıları ile takdir toplar ve çevresinden saygı görür.

Rüyada İstenmeye Gelinmesinin Psikolojik Tabiri

Özellikle bekar kimseler için bu rüya genellikle evlilik isteğini yansıtmaktadır. Böyle bir rüyayı gören kişi iç dünyasında yalnızlık çekmekte olup, bu yalnızlığın bitmesini arzulamaktadır. Rüyada görücü görmek bazen de aşık olma isteğinizi yansıtır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyada İstemeye Gelinmesi İle İlgili Rüyalar;

 1. Büşra (11 Ekim 2016 saat: 10:44)

  Rüyamda da eski sevgilimin ailesi bizi ziyarete geliyor ilkten ben yiyecek hazirlamiyorum onlar gelecek diye ama gelmelerine yakın ve onlar geldiğinde bussuru yiyecek hazırlıyorum onlara bi abi vardı onların tarafından bana yardımcı oldu sonra ben de hazırladım ve sundum sonra çay demledim heskes çay içerken bend e gittim yanlarına oturdum ama benden de bahsetmiyorlardi

 2. ayça (11 Temmuz 2016 saat: 11:15)

  Rüyamda hiç sevmediğimiz ve kavgalı olduğumuz bir komşumuzun büyük oğlu benden yaşça baya büyük beni istemeye geliyormuş sonra annemler evde olmadığı içinde ablam belki olur kısmet falan diyor kadın bir alyans birde tek taş yüzüğü bana takıp gidiyor kimseye belli etmiyorum ama benimde çocukta gönlüm varmış daha önce bir kaç kez görmüşüm falan sonra annem geliyor vermiyorum kızı diyor çocuk beni elimden tutup dışarı çıkartıyor bize marketten yiyecek bir şeyler alıyor ve el ele karanlıkta kayboluyoruz. Teşekkürler

 3. Aynur (26.Ocak.2016 saat 04:12) (26 Ocak 2016 saat: 05:32)

  Rüyamda önce kendimi kız Arkadaşlarımın yanında gördüm sonra bir komsumuzun kızı beni kendi evlerine doğru cekti ve özellikle bana kahve yapacağını söyledi içeri girdiğimde goruculer olduğunu gördüm Annesi benim oğlum oldugunu soyledi konu benimle ilgiliydi o an içinde çok saskindim sonra baska bir Arkadasa gelen goruculerin daha önce başka bir Arkadasada gelen kişiler olduğunu söyledim o es neda gelen Damat adayı olmaz deyip sinirlenerek kalkıp gitti.şimdiden Teşekkür ederim

 4. şifa (30 Haziran 2015 saat: 01:12)

  Ruyamda bir tane komutan beni istemeye geliyordu ama ben istemiyordum ruyamda abim beni zorla veriyordu ama gercek hayatta abim yok bu durumdan babamlarin haberi yoktu onlar da evlendikten sonra ogreniyorlardi ben de evlendikten sonra evlendigim kişiyi sevmeye başliyordum bu durum neye işaret

 5. emine (25 Mart 2015 saat: 07:43)

  Rüyamda iki üç tane kız çocuğu gördüm bizim akrabaların kızlarıymış. Abileri beni istemeye gelmiş bana onu haber veriyorlardı çok heyecanliydim. İsmi de mehmet mis. Salonda oturduklarını gördüm rüyam bu kadar şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,