RuyaTabirleri.com

Rüyada İşten Çıkarılmak

Rüyada işten çıkarılmak, iyi rüyalar arasındadır ve genellikle ticaret hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibinin işini büyütmesine ve ticarette daha rekabet edilir bir sektöre geçmesine yorulur. Rüya sahibi küçük bir esnaf olarak başladığı işini, kurumsal bir ticarethaneye dönüştürecek ve daha büyük hedeflere koşacaktır. Rüyada işten çıkarılmak hep ileri gitmeye ve işlerin her geçen gün daha fazla gelişmesine ve rüya sahibine kar getirmesine yorulur. Rüya sahibi eğer bir iş yeri sahibi değilse o halde iş yerinde mevkii yükselir ya da daha iyi bir iş yerinden daha fazla maaşa çalışması için teklif alır.

Rüyada İşten Atılmak

Rüyasında işten atıldığını gören kişinin hayatında olumlu değişiklikler ve mutluluk verici olaylar yaşanacaktır. Rüya sahibi kendisi için hayır göreceği kişilerle tanışacak ve onlarla bir iş üzerinde anlaşarak el sıkışacak demektir.

Rüyada İşten Kovulduğunu Görmek

Mutluluk anlamına gelir. Rüyasında işten kovulduğunu gören kişi için, gelecek günlerinde hayır, esenlik ve sevinç vardır. Rüya sahibi kendisini çok heyecanlandıracak ve görüşmek için sabırsızlanacağı kişilerden davet ya da teklif alacak demektir.

Rüyada İşten Çıkarılmak ve Ağlamak

Rüya sahibinin mutluluktan ağlamasına yani sevinç gözyaşları dökmesine işaret eder. Kişi, hayatının dönüm noktası olacağı hayırlı bir işe girecek ve başarılı olacak demektir.

Rüyada Birini İşten Çıkarmak

Hane içine yani evlilik hayatına yorulur. Rüya sahibinin evliliği üzerinde uzun zamandan beri gezen kara bulutlar nedeni ile evliliğinin biteceğine işaret eder. Rüya sahibi için hane içinde uzun zamandır kaybolan huzur nedeni ile bu evlilik zaten önceden de kafasında bitmiştir diye tabir edilir.

Rüyada Tayin Olmak

Rüya sahibinin içinde bulunan yaşam şartlarının yükselmesi ve kişinin hayır bulması anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İşten Çıkarılmak İle İlgili Rüyalar;

  1. muhammed (07 Mayıs 2014 saat: 07:41)

    Merhaba selamlar. İyi yorumlar. Ben rüyamda, iş yerimdeyim. Ofiste masada oturuyorum. Önümde bilgisayarım var. Maillerime bakıyordum. Şirketimde grup yöneticimden mail aldım. İşten ayrılıyormusum. Bunu okuyunca kafam karıştı, ayrılmamış gibi gerçek değildir diye rüyamda işime devam ettim. Uyanınca da huzursuz oldum. Bazı rüyalar gerçeği yansıtır derler. Ben de bunun olmasından korkuyorum. İşsiz kalmaktan korkuyorum. Rüya yorumu istiyorum. Hayırdır inşallah.

  2. Muammer (27 Mart 2014 saat: 09:20)

    Selamlar. Evliliğe doğru giden bir birlikteliğim var. 2 yıldır da çalışıyorum. yaşım 22. Kız arkadaşım rüyasında benim fazla maaşlı bir iş bulduğumu ve çalıştığım işimi bıraktığımı daha sonrada yeni bulduğum işte “ben burda yapamam yine eski işime geri döneyim” demişim. Ama eski işimde senin yerine başkasını aldık demişler. İşsiz kalmaktan acayip korkuyorum. Bu rüya neye delalettir.
    Çok merak ediyorum lütfen cevaplayın.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,