RuyaTabirleri.com

Rüyada İşten Çıkmak

Rüyada işten çıkmak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Böyle bir rüyayı gören kişi dünya hayatında bazı değişiklikler yaşar ve bu değişiklikler işinde olabileceği gibi özel hayatında da olabilecektir. Bu rüya bazen de meslek değiştirmeye, öğrendiği sanatı terk ederek yeni bir sanat edinmeye, sıkılmaya, bazı zorluklarla yüzleşmek zorunda kalmaya, kendi isteği ile mekan değiştirmeye, bekarlar için evliliğe, bazen de zorlukla kazanılacak olan paraya işaret etmektedir.

Rüyada İşten Zorla Çıkmak

Rüyada işten başkalarının zorlaması ile çıkmak, gerçek hayatta da bazı zorluklarla karşılaşacağınızın göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi bazı sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalır. Bazen de bu rüya size düşmanlık eden bir kimsenin olmasına ve bu kişinin dost gibi görünmesine işarettir. İşinden zorla ayrılmak zorunda kalan, iş hayatında istemediği sonuçları alarak insanların gözünde değer kaybeder.

Rüyada İşten Kendi İsteği İle Çıkmak

Rüyasında bulunduğu işinden kendi rızası ile çıkan kişi, gerçekte de her zaman kolaylıkla karşılaşır veya daima mutlu olduğu ve severek yaptığı işlerde çalışır. Bu rüya sizin kendi isteğinizle farklı bir meslek dalına yöneleceğinize ve bu meslek dalında kendinizi geliştirerek ün salacağınıza işarettir.

Rüyada Birisini İşten Çıkarmak

Böyle bir rüya gören kimse eğer bir ortaklığı varsa onu bozar ve kendisine tek başına bir iş kurar. Bu rüya bazen de kişinin işyerinde bir arkadaşına yapacağı kötülüğe, arkadaşlar arasında yaşanılacak tartışmalara ve küsmelere, bazen de insanların arkasından hareketler eden ve onları küçük duruma düşürmeyi isteyen hilekar bir kimseye delalet eder.

Rüyada İşten Çıkaran Bir Kimseyi Görmek

Rüyada insanları işten çıkaran bir kişiyi görmek, gerçek hayatta patron olan ve emrinde çalışanlara zulmederek kötülük yapan, güçlü ve sinsi bir kişi anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören dünyada böyle bir adamla karşılaşır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İşten Çıkmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Sinan (09 Eylül 2016 saat: 05:00)

  Rüyam da telefon ile oynadığım için birisiyle ağız tartışması yapıyordum baya sinirli bir şekilde sonra yetkililerin odasına gidip İşi bıraktığımı durumu anlatacaktım etrafta ve yetkililerin odasında çok insan vardı tam kapısını açıyordum içeri girecektim ki benim mesai arkadaşım Ozan abi geldi beni çekti vazgeçirdi böyle uyandım bunu yorumlarsaniz sevinirim.

 2. Erdem (31 Mart 2016 saat: 11:53)

  Merhaba,

  Şuan çalıştığım yerde sebebini bilmediğim bir neden ile kapıda bekleyen polisler cezaevine tıkmak için bekliyorlardı ve bu sebepten yani cezaevine gireceğim sebepten işten ayrılıyordum. İşyerindeki bütün çalışma arkadaşlarım bu duruma üzülüp ağlıyorlardı. Umarım rahatlatıcı bir cevap verebilirsiniz.

  İyi çalışmalar.

 3. yavuz (20 Kasım 2015 saat: 09:32)

  Şu an calistigim iş yerinden sinirle ayrılıyorum. Ve gercek hayatta baska isler yapmak istiyorum fakat maddiyatim o kadar yuksek olmadigi icin yapamiyor ve halen kosturuyorum. Ve sonrasi Eski calistigim isyerine yeniden başlıyorum. Cevap Verebiliseniz sevinirim. Kolay gelsin.

 4. Sevda (12 Ekim 2015 saat: 11:21)

  Ruyamda is yerinin kapandigini yeni bi ise basladigimi ama daha ne is yapcagimi bilmedigim bir ise imza atiyorum sonra tekrar eski is yerime donup kapali kapiya bakiyorum masabasi bir ise basliyorum kalabalik bir is yeri ama daha bana ne is yapilcagim soylenmiyo bos masa bulup oturuyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,