RuyaTabirleri.com

Rüyada İşten Kovulmak

Rüyada işten kovulmak, tersine yorumlanan iyi rüyalar arasındadır. Kişinin hayırlı bir seçim yapacağı ve hayatı ile ilgili önemli yeniliklerin olacağı anlamlarına gelir. Böyle bir rüya gören kişi ticaret hayatında çok başarılı olur ya da gerçekten iş değişikliği yaparak çok daha itibarlı ve parlak bir geleceğe adım atar. Dişiyle tırnağıyla çalışıp kazanan ve helal lokma yiyen kişiyi temsil eden rüya aynı zamanda kişinin hak yolunda da uygun şekilde adım attığını ve iyi bir mümin olarak yaşadığını da bildirir. Rüyasında işten kovulan kişiye farklı iş fırsatları çıkar ve şansı açılır. Önünde başarılı bir yol uzanır ve rüya sahibinin zengin bir hayat süreceğine de yorulur. Herhangi bir işe sahip olmayan birinin böyle bir rüya görmesi de yeni bir atılım yapıp, kendi işini kuracağına delalettir.

Rüyada İşten Çıkarıldığını Görmek

Mevcut işinde ve özel hayatında mutlu ve huzurlu zamanlar geçirileceğine yorumlanır ve rüya sahibinin müjdeli haberler alacağını, sevinçli bir haberden sonra yola çıkacağını işaret eder. Bazı rüya alimleri bu rüya sahibinin evleneceği kişiyle tanışmasına ya da yuva kurmasına yorumlarlar. Bir başka yoruma göre ise, kişinin bir mal alacağı veya tapu sahibi olacağı bir meselede imza atıp resmi işlemler yapacağı anlamlarına da gelir.

Rüyada Bir Başkasının İşten Çıkarıldığını Görmek

Tanıdık birinin işten çıkarıldığını görmek, yakın aile çevresinde ciddi bir değişim olacağı, iş kurulacağı veya bir arsa gibi gayrimenkul alımında bunulacağı anlamına gelir. Öte yandan kişinin aile üyeleri ile beraber ortak bir işe gireceğine de işaret eder. Rüyasında tanımadığı birinin işten çıkarıldığını gören kişi ise, hiç aklında olmayan bir sektörde işe başlar veya sürpriz şekilde farklı bir alanda çalışmaya başlar.

Rüyada İşten Kovulmak ve Ağlamak

Rüyasında işten kovulan ve üzüntüsünden ağladığını gören kişi çok yakında büyük ve sevinçli bir haber alır. Bu rüya aynı zamanda kişinin yüzünü güldürecek ve hayatını değiştirecek tutardaki bir mal veya para sahibi olacağı anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İşten Kovulmak İle İlgili Rüyalar;

  1. kubra (03 Aralık 2016 saat: 21:52)

    Işteyim tanımadığım bir kadın bizim üst mufutlerden biriymiş bana bir yer gosteriyo ve cik git burdan diyo kovuyo yerime alt kadsnem olan yardimci yi müdür yapiyo lar ve bizim müdür beni hiç aramıyor çok üzülüp ağlıyorum neden bana bir açıklamaya yapılmıyor diye yofumlarsaniz sevinirim

  2. Barış yılmaz vural (17 Haziran 2015 saat: 01:15)

    rüyamda patronun arabasını almıştım patronda vermişti oda yanımda oturmustu ve ehliyetim yoktu arabayı çalıştırdım yolumda gidiyordum bir den yolda inşaat telleri vardı kasisli yollar vardı kasisli yoldan kurtardım ama inşaat telinnden kurtaramadım ve on tanpona girdi tanpon içine göçtü ve tanımadığım adam geldi direk bişey demeden anlatmadan kovdu. patronda hallederiz diyo adam hayla kovuldun diyo bu sefer patronda adama katıldı daha sonra kovuldun dedi ve o anda uyandım

  3. aynur (29 Aralık 2014 saat: 03:31)

    Ruyamda annemle birlikte yakın bir aile dostumuz teyzeyle iş yerime ziyarete geliyorlar. O teyze bulunduğumuz şehre iş bulmak için gelmiş ve bulduğu işi anlatırken birlikte çalıştığım iş arkadaşım salona gelerek patronun misafirinin geleceğini ve onların hala oturduğunu söylüyor.Bir an için sessizlik oluyor, ben iş arkadaşımla sen ne yaptın der gibi göz göze bakışıyoruz. Kovulduklarını anlayan annem ve aile dostumuz olan teyze biz daha fazla burda kalamayız deyip kalkıyorlar. İş arkadaşım onları kapıda uğurlarken ben salona patronun yanına gelerek iş arkadaşımın yaptığının doğru olup olmadığını soruyorum. O da bana yanlış yaptığını söylüyor.ben de onların gitmelerinin gerektiğini bana söyleseydi ben uygun bir dille onları göndereceğimi söylüyorum. Sonra annemi nasıl iş yerimden kovabiliğinin hesabını soruyorum. Çok sinirleniyorum.Patronumuz ise telefon ederek özür dilemesini istiyor. Ben bu işin telefonla olmayacağını söyleyerek çok sinirleniyorum. Bakkala gitme bahanesiyle onların arkasından yetişmeye çalışıyorum. İçim daralmış bir şekilde uyanıyorum. Lutfen ruyamı yorumlayabilir misiniz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,