RuyaTabirleri.com

Rüyada İstendiğini Görmek

Rüyada istendiğini görmek, rüyayı gören kişi için bazen hayır bazen de uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin bekâr olması durumunda, rüya kısmen de olsa gerçek anlamına benzer şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin ruh eşini bulacağına ve onunla mutlu bir izdivaç yapacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda hayal kırıklığı yaşamaya işaret eder.

Rüyada İstenmeye Gelindiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin bir işte istediği sonucu alamayacağı anlamına gelirken bir diğer yandan da özel hayatında güzel, mutluluk, heyecan ve sevinç yaşatacak gelişmelerin olacağına rivayet edilir. Özellikle de evlenmemiş kişiler için büyük hayır olarak yorumlanır.

Rüyada İstemeye Geldiklerini Görmek

Bu rüya da benzer şekilde tabir edilir. Bazı kimseler için mutluluk şeklinde yorumlanırken bazı kimseler içinde tam tersi şekilde yani huzursuz, üzgün olmaya, sıkıntıya ve zorluğa düşmeye, yıpranmaya ve zor günler geçirmeye delalet eder.

Rüyada Görücü Gelmesi

Çok güzel bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine alamet eder. Güzel günlerin habercisi olarak değerlendirilir ve sürpriz gelişmelerin yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada İstemeye Geldiklerini Görmek

Rüya sahibinin isteklerine ve arzularına kavuşacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına delalet eder. Kişi, hedeflerine bu yardımlar sayesinde düşündüğünden de kısa sürede ulaşacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Kız Vermek

Ortaklık yapmaya, anlaşma sağlamaya, küslüğü, dargınlığı, kini ve nefreti bitirmeye alamet eder. Rüya sahibinin bazı kimselerle bir araya gelerek hem fikir hem de gönül birliği ederek hayır getirecek bir yola başvuracakları anlamına gelir. Birkaç kişinin bir araya gelip güç oluşturması ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , , ,