RuyaTabirleri.com

Rüyada İstenmek

Rüyada istenmek, rüyayı gören kişinin çevresi ile olan uyumuna ve iyi geçimine işaret eder ve rüya sahibinin de yakın ilişkiler içinde oldukları başta olmak üzere, istenilmek; arkadaşları, dostları ve komşuları tarafından çok sevildiğine alamet eder. Rüya sahibinin övgü dolu sözler alacağı işler yapacağına, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına ve adından da böyle güzel şekilde söz ettirmeyi başaracağına rivayet edilir.

Rüyada İstendiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler yaşanacağına, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, işlerinde başarılı olacağına ve böylece en iyi makamlara geleceğine alamet eder.

Rüyada İstenmeye Gelindiğini Görmek

Rüyada istenmeye gelindiğini görmek de istenmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine, moralinin, keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine gelmesine vesile olacak olayların yaşanacağına, aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine, bu sayede dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine işaret eder.

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin sürprizlerle karşılaşacağına ve karşısına hayırlı bir kısmet çıkması sayesinde heyecanlı ve hareketli günler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibini hayırlı ve temiz bir evlilik teklifi bekliyor da diyebiliriz.

Rüyada Görücü Görmek

Rüyayı gören kişiye gerçekten de talip çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibini samimi ve güzel duygularla sevecek, onu bir ömür mutlu olmaya talip olacak, iyi kalpli ve dürüst bir kişi ile karşılaşacağına ve bu durumun da kendisi için mutluluk verici gelişmelere vesile olacağına işaret eder.

Rüyada Kız İstenmesi

Rüyayı gören kişinin bayan ya da erkek olması fark etmeden, rüya sahibinin gönül işlerinden yana şansının açılacağına ve kişinin mutlu bir yuva kurma isteğinin Allah’ın izniyle gerçek olmaya başlayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: