RuyaTabirleri.com

Rüyada İstenmek

Rüyada istenmek, rüyayı gören kişinin çevresi ile olan uyumuna ve iyi geçimine işaret eder ve rüya sahibinin de yakın ilişkiler içinde oldukları başta olmak üzere, istenilmek; arkadaşları, dostları ve komşuları tarafından çok sevildiğine alamet eder. Rüya sahibinin övgü dolu sözler alacağı işler yapacağına, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına ve adından da böyle güzel şekilde söz ettirmeyi başaracağına rivayet edilir.

Rüyada İstendiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler yaşanacağına, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, işlerinde başarılı olacağına ve böylece en iyi makamlara geleceğine alamet eder.

Rüyada İstenmeye Gelindiğini Görmek

Rüyada istenmeye gelindiğini görmek de istenmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine, moralinin, keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine gelmesine vesile olacak olayların yaşanacağına, aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine, bu sayede dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine işaret eder.

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin sürprizlerle karşılaşacağına ve karşısına hayırlı bir kısmet çıkması sayesinde heyecanlı ve hareketli günler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibini hayırlı ve temiz bir evlilik teklifi bekliyor da diyebiliriz.

Rüyada Görücü Görmek

Rüyayı gören kişiye gerçekten de talip çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibini samimi ve güzel duygularla sevecek, onu bir ömür mutlu olmaya talip olacak, iyi kalpli ve dürüst bir kişi ile karşılaşacağına ve bu durumun da kendisi için mutluluk verici gelişmelere vesile olacağına işaret eder.

Rüyada Kız İstenmesi

Rüyayı gören kişinin bayan ya da erkek olması fark etmeden, rüya sahibinin gönül işlerinden yana şansının açılacağına ve kişinin mutlu bir yuva kurma isteğinin Allah’ın izniyle gerçek olmaya başlayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İstenmek İle İlgili Rüyalar;

  1. murat (18 Ekim 2014 saat: 04:47)

    merhaba rüyamda tanımadıgım kız tarafının bana görücü olarak tanışmak için gelecegini ögreniyorum ve biranda nasıl geldikleri anlamıyorum sanki uzun zamandır tanışıklarmış gibi benim ailem kız tarafı ve kız koyu bir muhabbette dalıyorlar yanlarında olmama ragmen ne konuştuklarınıda anlamıyorum duyamıyorum ama ben hiç konuşmuyorum kıza hiç ısınmadım ve begenmedim hafif kilolu ve seyrek hafif uzun sakalları vardı aklımdan bu kız olmaz evlenemem bu kızla diye geçıyordu hep aklımdan en son midem bulandı çok kötü olmuştum.

  2. Melis (11 Mayıs 2014 saat: 17:38)

    Merhaba rüyamda annemin cok yakin arkadasi, ve benim cok sevdigim bir teyzem beni gelin olarak arzuladigini gördüm. Rüyamda bana Keske ikinizin, senin ve oglumun dügün pastasini yesem diyordu ve beni ogluna istemeye geleceginide söylüyordu. Dugunu gormedim ama evli oldugmuzu gordum. Görümcemin oturma odasindaydik kalabalik bir sekilde. Görümcemin vitrinin uzerinde beyaz toz vardi. Ama onun haricinde heryer temiz ve güzeldi. Kendimi mutlu hissediyordum. Ruya icerisinde 3 kere uyandim ve uykuya geri daldigimda rüyanin devamini gördüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,