RuyaTabirleri.com

Rüyada İstenmemek

Rüyada istenmemek, gerçek hayatınızda bir işte muvaffak olamayacağınıza ve arkadaşlarınızla aranızın açılacağına işaret eder. Sevdiğiniz kişinin sizi istemediğiniz görmeniz, onunla bir aşk ilişkisine girip mutlu olacağınız ya da evliliğe doğru adım atacağınız anlamın gelmektedir. Rüyada ev halkının sizi istemediğini ve kovulduğunuz görmeniz, ailevi sorunlara veya aranızda çıkacak tartışmalara; iş yerinde istenmemek ise çalışmalarınızdan istediğiniz sonucu almamaya işarettir. İstenmediğiniz yerde kalmanız, hayatta çok fazla mücadele edeceğinize ve bu mücadelelerin sonunda istediğiniz sonuçlara ulaşacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada istenmemek bazen de yapacağınız yanlış hareketlerden ve davranışlardan ötürü insanların sevgi ve saygısını kaybetmeye çevrenizdeki kişilerin dağılmasına ve sizi terk etmelerine de yorumlanabilir.

Rüyada Birisini İstememek

Rüyasında birisinin yanında olmasını istemeyen ve kendisinden uzaklaştıran kimse, insanlara karşı hoşgörüsüz davranır ve onların kalbini kıracak hareketlerde bulunur. Rüyada kötü bir insanı yanında istememek, sizi çekemeyen ve düşmanlık eden kişilerden kurtulacağınıza ve onların size karşı olan planlarınız bozacağınıza delalettir. Rüyada gerçek hayatta iyilikleri ile tanınan bir insanı istemediğini görmek ise doğru yoldan ayrılmaya ve kendiniz için hayırlı olmayacak kişilerle arkadaşlık kurmaya işarettir.

Rüyada İstenmediğini Görmek

Rüyada bir topluluk tarafından istenmeyip dışlanan kişi, mutsuz olacağı bir haber alır veya haksız yere suçlanarak toplum içinde küçük düşürülmeye uğraşılır. Bu rüya bazen de hareketlerinizden dolayı çevrenizdeki kişileri kırdığınızın ve onların sizden uzaklaştıklarının göstergesidir. Bazen de böyle bir rüya size karşı takınılan yanlış davranışlara ve hak etmediğiniz tepkilerle karşılaşmanıza yorumlanmaktadır.

Rüyada İstenmemenin Psikolojik Tabiri

Rüyada istenmediğini görmek kişinin içindeki yalnızlık duygusunun veya başka insanlar tarafından onaylanmayacağı endişesinin yansımasıdır. Bu rüya iç dünyanızda korkularınız olduğu anlamına gelmektedir. Bazen de bu rüyayı gören kişi, insanlardan uzaklaşarak kendisine farklı ve ayrı bir dünya kurar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İstenmemek İle İlgili Rüyalar;

  1. ebru (27 Ağustos 2016 saat: 07:37)

    rüyamda sevgilim kız arkadasmla telefonda konusuyordu kız arkadasıma ebruyu sevmıyorum ona hıc bısı almıyorum yemege goturmuyorum istemıyorum dıyordu tlefon beyazdı bende uzuluyordum kız arkadasım telefonu kapatınca bana soyledı bende aradım bana soyleyebılırdın dedım bılmıyormuyum suan ne haldesın dedı

  2. zeynep (24 Aralık 2014 saat: 17:52)

    Ruyamda nisanlandigimi goruyordum ama nisanlim tarafindan istenmedigimi goruyordum sewmiordu beni nisanlim bu sefer baskasiyla sozlendigini goruyordum ve ve kinasina gidiordum aglayarak ordan uzaklasiordum ve birden bembeyaz tertemiz bir gelinlik goruyordum ustumde sacim makyajim cok guzel ve temiz o gelinlikle aglayarak kosuyordum uzaklasiodum ordan sonra nisanlimin pesimden geliordu o sözu atigini pisman oldugunu aslinda sewdigini goruordum

  3. ilknur (29 Ekim 2014 saat: 08:23)

    Denizaltında bir kent gördüm. Orada bir karmaşadan kaçıyorum. 2tane dev ahtapot bana yardım ediyor karaya çıkıyoruz. Bembeyaz karlarda yürürken bir eve giriyorum. Sıcacık yeni bir soba yanıyor. Birileriyle konuşuyorum. Sonra dışarı çıkıyorum. Yerler ıslak ve toprak. Ahırda 4-5 siyah at var. Bir tanede dışarda koşup oynuyor. Dışardaki ayağıyla yerleri eşelemeye başlıyor. Taze, kapalı mezarlar buluyor. Ben endişeliyim. Sonra bir yatağa giriyorum. Eşimde var. Beni istemiyor ayrılmak istediğini söylüyor. Ben bayılmış gibi yapıyorum, benimle alay ediyor. Gardroptan küflü kaşar peyniri çıkarıyorum. Eşim koymuş. Ben kızıyorum. Lacivert bir kıravat beğeniyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,