RuyaTabirleri.com

Rüyada İstiklal Marşı Okumak

Rüyada İstiklal Marşı okumak, vatansever bir kimse olduğunuzu ve devlete, millete hayırlı bir vatandaş olarak yetiştiğinizi gösterir. Bu rüyayı gören kişi, hem işinde hem de özel hayatında halkına ve çevresindeki bütün kişilere hayırlı olacak ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak eylemlerde bulunur. İstiklal Marşı okumak, işinizde yükseleceğinizin, büyük bir makama kavuşacağınızın, mertebenizin artıp insanların saygısını ve takdirini kazanacağınızın habercisidir. Böyle bir rüya, gören kişinin istek ve arzularının gerçekleşeceğine işarettir. Okulda İstiklal Marşı okumak, eğitiminizi başarı ile bitirip yüksek tahsil yapacağınıza; evde İstiklal Marşı okumak ise vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmek anlamına gelir.

Rüyada İstiklal Marşı’nın On Kıtasını Okumak

Rüyada İstiklal Marşı’nın on kıtasını da ezbere okumak, herkese nasip olmayacak bir lütfa erişmeye, elinize geçecek büyük miktarda nimete, insanlara ihsanlarda bulunmaya, yüksek bir mertebeye ulaşmaya ve mesleğinizde ilerleyip, alanınızda tanınmış bir kişi olmanıza delalet eder. Rüyada İstiklal Marşı’nın bir bölümünü okumanız ise, faydalı ilim öğrenmeye, yüksek bir eğitim almaya, hem maddi hem manevi anlamda değer kazanmaya, yöneticiliğe, devlet işlerinde sorumlu olmaya, terfiye ve mesleğinizde yükselmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada İstiklal Marşını Bestesiyle Okumak

Rüyasında İstiklal Marşı’nı bestesiyle okuyan kişi, bir devlet işine girer. Bu rüya genellikle iş hayatında yaşanılacak gelişmelerle ilgilidir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi, devlet erkânının yanında bir meslek edinir ve devlet yönetiminde söz sahibi olur.

Rüyada İstiklal Marşı Okumanın Psikolojik Tabiri

Rüyada İstiklal Marşı okuyan kişi, devletine bağlı, dürüst çalışmalar yapan ve yaşamının her evresinde vatanını, milletini düşünen; milliyetçi ve vatanperver bir kimsedir. Bu rüya özel hayatınızda ve iş yaşamınızda daima milletin çıkarlarını düşündüğünüzü, hile yapmaktan kaçındığınızı ve kendi emeğinizle bir yerlere gelmeyi amaçladığınızı göstermektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İstiklal Marşı Okumak İle İlgili Rüyalar;

 1. Ahsen (17 Temmuz 2016 saat: 01:37)

  Üstümde askeri kıyafet var harp okulu öğrencisiyim. Büyük stad gibi bi yere toplanıyo bütün askerler komutanlar falan şenlik gibi bişey var. Ben içerde hazırlanıyorum parkamı falan giyiniyorum. Sonra yukarı çıkıyorum tören alanına yanına gitmem gereken insanları ararken istiklal marsimiz okunmaya basliyo ben de durup ona eşlik ediyorum marş bittikten sonra birisi bana seslenip senin gitmen gereken yer orası diyip beni oraya yönlendiriyor. Ben oraya gidiyorum. Bakıyorum sadece ben askeri kıyafet giymisim. Sonra babamın bana doğru geldiğini görüyorum oturuyoruz bi süre sohbet ediyoruz kahve falan içiyoruz sonra ayağa kalkıyoruz. Babama diyorum ki baba nasıl olmuş kıyafetim yakismis mi diyorum babam da bana bi doktor veya öğretmen önlüğü daha çok yakışırdı diyor ben de biraz üzülüyorum falan sonra uyanıyorum. Şimdiden yorumlarinizi bekliyorum.

 2. Nurullah (03 Mayıs 2016 saat: 10:57)

  Rüyamda bayrağı görüyorum. Içimden marş okumak geçiyor. Tam o esnada istiklal marşı müziği çalıyor ve ben marşa eşlik edip iki kıtayı okuyorum. Sonra bayrağı alıp kandil dağına dikiyorum. gazete de her zaman ki gibi muhalif bir haber yapıyor. Haber de şöyle:Kandile bayragimizi diken ulusal kahramanimiz işsiz diye ve benim hakkimda ayrıntı veriyor. Sonra ben işime geri donuyorum. İşe herkes başlamış. Hiçbir yokmuş gibi işe devam ediyorum.

 3. nur (23 Nisan 2016 saat: 09:20)

  Rüyamda
  kalabalık bir grubun toplanmış İstiklal Marşı okuyor bende okuyorum okurken gökyüzünden önce ucak sanılıyor ama sonra çok büyük bir balığın üzerimize geldiğini görüyorum sonrasını hatırlamıyorum.(gökyüzü berrakti) tsk

 4. Elif (08 Kasım 2015 saat: 02:20)

  Merhaba;
  Ruyamda elimde bir kağıt Türk bayrağını çiziyorum bir yerden istiklal marşı okumuyor bende iki kitayi okuyorum ilk kita hangisi hatirlamiyorum ama ikinci kita “hakkidir hakka tapan milletimin istiklal” Kıtası hem tekrarliyorum hemde bayragi çiziyordum… Teşekkürler

 5. mik (11 Eylül 2015 saat: 22:48)

  Selamun Aleyküm
  Rüyamda okulun konferans salonunda hep beraber istiklal marşını okuyorduk.Müdür ve öğretmenler güzel ve doğru okuyamayan öğrencileri alıp onlara doğru okumayı öğreteceklerdi.İstiklal marşını okuduk ve ben doğru okuduğumu düşünüyordum fakat erkek bir öğretmen benim yanlış okuduğumu söyledi ve beni aldı çalıştırmak için ve evine götürdü ve sonra uyandım.
  Teşekkür ediyorum.

 6. funda (16 Nisan 2015 saat: 08:20)

  merhaba.. hava karanlık .. okuldayız arkadaşlarım var .. öğretmenimiz bizi yan yana koydu ve başımızda duruyo bir arkadaşım söylemeyince kızdı ona oda tersledi ve gittii bir kız arkadaşım daha var oda korktu ve hocadan uzaklaştılar ben kaldım bende korkarak söyledim marşı ve uyandım

 7. Emine (25 Aralık 2014 saat: 10:26)

  Merhaba,

  Rüyamda bir okulda ders verecekmişim. Tahtaya dersimiz: Mustafa Kemal Atatürk yazmaya çalışıyorum.

  Daha sonra derse başlamadan İstiklal Marşı’nı okuyorum. Rüyamda bile tüylerim diken diken, bunu hissedebiliyorum. Daha sonra yanımda yabancı (Koreli, Japon ya da Çinli) olduğunu düşündüğüm baba-kız var. Marşın son mısrasını okuyup tamamlıyorum ve küçük kızın o pamuk ellerini öpüyorum minnettar bir şekilde.

  Rüya yorumumu sabırsızlıkla bekliyorum, teşekkür ederim şimdiden.

  Emine

 8. dilan (08 Kasım 2014 saat: 10:04)

  ruyamda bi okulun disinda asiri bi kalabalik var ve hepimizi hizaya koymaya calisiyorlar. iste ellerimizi onumuzdekinin omuzuna felan koyduruyorlar. daha sonra beni ve bir kac kisiyi okulun bahcesine sokuyorlar orasi daha da kalabalik tabi ve bando takimi felan var buyuklu kucuklu herkes istiklal marsi okunuyor sonra bi adam yani hoca olmadi diyp yarida kesiyor tekrar okunuyo bu sefer bando takimi okuyamiyor tekrar olmadi diyo ve ben uyaniyorum.. ama mars biraz okunuyor yani…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,