RuyaTabirleri.com

Rüyada İşveren Görmek

Rüyada işveren görmek, rüyayı gören kişinin çok paralar kazanmak, mal mülk sahibi olmak ve ileride çok iyi şartlarda yaşamak gibi bir hedefi olduğuna, bu yönde çalışmalar ve planlar yaptığına alamet eder. Rüya sahibinin kendi işini kurmak istediğine, tüm emeğini ve gücünü de bunun için kullandığına yorulur ve ticaret hayatına dair gelişmeler olacağı anlamına gelir.

Rüyada İşveren Olmak

Rüyayı gören kişinin mesleğinde daha iyi noktalara ulaşmak istediğine, bolluk, bereket ve zenginlik içinde olmanın yollarını aradığına ve kendisine daha büyük faydalar getirecek işlerin peşinde koştuğuna tabir edilir. Rüya sahibi işinde hedeflediği noktaya gelmeyi er ya da geç başaracak demektir.

Rüyada İşverenle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin iş yerinde kafasına takılan ya da içini huzursuz eden bir takım sorunların yaşanacağına ya da bunun tam aksine işlerinin yolunda gitmesi sayesinde mesleğine daha fazla eğileceğine, titizleneceğine ve daha çok yol kat etmenin çarelerine ulaşmak için nefes tüketeceğine işaret eder.

Rüyada İşverenle Kavga Etmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin daha fazla iş alacağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, hayır ve bereket kapılarına ulaşacağına, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına ve karlı çıkacağına rivayet edilir.

Rüyada Patron Görmek

Rüyayı gören kişinin işkolik olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin en büyük amacının mesleğinde kendisini en iyi şekilde geliştirmek olduğuna, makam edinmek, itibar görmek ve çevresi geniş kimse haline gelmek istediğine, tüm planlarını da bunun üzerine yaptığına işaret eder.

Rüyada Patrondan Para Almak

Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetlerinin açılacağına, işlerinin çoğalacağına, müşterilerinin artacağına bu sayede elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına delalet eder ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: